Gogoļa iela 3, Rīga
Reģistratūra: 67212806
www.dzelzcela.vca.lv

EGV klinika

 

 

 

 

Pa ceļam gan rīdziniekiem, gan cilvēkiem no reģioniem!

«Dzelzceļa veselības centra» priekšrocība ir tā ērtā atrašanās vieta Rīgas lielākā transporta mezgla – Centrālās dzelzceļa stacijas un autoostas – tuvumā. Esam ērti sasniedzami ne tikai galvaspilsētas iedzīvotājiem, bet arī cilvēkiem no piepilsētām un reģioniem. Vēl kāda brīnišķīga mūsu īpašība – mums ir 12 stundu darba laiks (strādājam no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00).

Ādas un seksualās veselības centrs

Esam atvēruši Ādas un seksuāli transmisīvo slimību centru, kurā strādā augsti kvalificēti ārsti un kurā pieejama moderna aparatūra. Ir iespēja veikt ekspresdiagnostiku, kas jau vizītes laikā nosaka precīzu diagnozi. Rūpējoties par šiem tik delikātajiem veselības jautājumiem, varat būt droši – saņemsiet iejūtīgu un diskrētu attieksmi. 

Obligātās veselības pārbaudes

Pie mums visi speciālisti pieejami vienviet un darbojas saskaņotā komandas darbā. Nepilnas dienas laikā var iziet obligātās veselības pārbaudes (OVP) un medicīniskās komisijas. Acu ārsta kabinetā pieejama jauna un moderna aparatūra, kas nodrošina precīzu redzes pārbaudi, šādi sniedzot klientiem pašu labāko.

Ērta rehabilitācija

Kad diagnosticējam pacientu sliktās pašsajūtas cēloni, nereti ārstēšanas un rehabilitācijas procesā nepieciešams veikt arī fizioprocedūras, masāžas, dažādas atveseļošanās terapijas. «Dzelzceļa veselības centrā» lepojamies, ka mūsu pacientiem nav lieki jāpārvietojas pa pilsētu, lai izietu visas rehabilitācijas posmā noteiktās procedūras. Pie mums dažādas atveseļošanās terapijas notiek vienviet, kvalificētu fizioterapeitu un rehabilitologu uzraudzībā.

Personas koda izmantošana personas identificēšanai 

Vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

AS "Veselības centru apvienība", Ārstniecības iestādes kods - 0100-64120