VCA POLIKLĪNIKA AURA

2 pulss

2 pulss

3 pulss

3 pulss

4 pulss

4 pulss

Image

VCA poliklīnika AURA

Mēs lepojamies ar izcilu speciālistu komandu, jaunu diagnostikas un medicīnas aparatūru.

VCA poliklīnika Aura ir mūsdienīga ārstniecības iestāde – te ir plaša rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļa, kurā strādā profesionāli speciālisti, izveidota īpaša maksas pakalpojumu nodaļa – Aura Premium, pacientiem pieejamas jaunākās lāzertehnoloģijas sāpju mazināšanai.

Veselības pārbaudes

Šeit tiek veiktas vispārējās veselības pārbaudes jeb check–up programmas. Ir izstrādāta arī īpaša programma bērniem, kas ir ļoti izdevīga vecākiem – iespējams vienuviet operatīvi un ērti pārbaudīt bērna veselību un iegūt visu dokumentāciju, kas nepieciešama, uzsākot skolas gaitas.

Rehabilitācija pēc Covid-19

Pie mums ir pieejama rehabilitācijas programma pēc pārslimota Covid-19. Konsultācijas laikā speciālists izstrādā individuālu rehabilitācijas programmu, kurā var būt iekļauti tādi pakalpojumi kā kardio slodzes tests, nodarbības fizioterapeita uzraudzībā, fizikālās terapijas nodarbības un citas manipulācijas.

Rūpes par sieviešu veselību

Sievietes veselības centrā Aura galvenais mērķis ir piedāvāt individuāli piemeklētu un kvalitatīvu veselības aprūpi sievietēm. Mums ir kvalificētu ārstu un vecmāšu komanda, modernākās premium klases diagnostikas iekārtas un mājīga gaisotne jūsu komfortam.

Grūtniecēm, vecākiem un bērniem

Poliklīnikā tiek organizēta Jauno ģimeņu skola – informatīvi izglītojošas nodarbības topošajiem un jaunajiem vecākiem par grūtniecību, dzemdībām un jaundzimušā aprūpi. Tāpat arī šeit ir pieejami dažādi bērnu ārsti – ķirurgs, alergologs, traumatologs, ortopēds, oftalmologs, dermatologs, fizioterapeits, neirologs un citi speciālisti.

VCA poliklīnikā Aura ir pieejami valsts apmaksātie un maksas pakalpojumi.

VCA poliklīnika AURA Izveidot maršrutu
Kontaktinformācija

Darba dienās: 07.30-21.30
Sestdienās: 08.00-15.30

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu, uz autovadītāju medicīnisko komisiju un uz obligāto veselības pārbaudi: 67799977, 8828

 Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67566755

 Mājas vizītes: 67566227
 Aura PREMIUM: 20015889
 Autovadītāju medicīniskā komisija (komisijas darba laikā un tikai par precizējošiem, ar komisiju saistītiem jautājumiem, izņemot pierakstīšanos): 67564444
 Obligātās veselības pārbaude (komisijas darba laikā un tikai par precizējošiem, ar OVP saistītiem jautājumiem, izņemot pierakstīšanos): 67566752
  Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļa: 67565635
 VCA Aura administrācija: 67566888
VCA POLIKLĪNIKAS