Pigmenta plankuma likvidēšana ar Premium klases lāzeri

Pigmenta plankuma likvidēšana ar Premium klases lāzeri
VCA poliklīnikā Dzelzceļš

­Pigmenta plankumi uz sejas vai ķermeņa rodas pārāk pastiprināta melanīna ražošanas dēļ, to krāsa laika gaitā var mainīties – no gaišākas uz tumšāku. Tostarp pigmenti attīstās un kļūst izteiksmīgāki, tādējādi ir vairāk pamanāmi. Efektīvākais veids, kā likvidēt pigmenta plankumus - ir lāzers.

VCA poliklīnikā Dzelzceļš ādas pigmenta plankumus efektīvi likvidē ar Aleksandrīta lāzeru, ar to tiek novērstas visas ādas pigmenta izmaiņas: melazma vai hloazma ("grūtniecības plankumi"), brūnie, saules/vecuma plankumi, vasaras raibumi, seborejas keratozes, café – au lait – balinātās kafijas un citi pigmenta plankumi.

 

 

Procedūras laikā pateicoties lāzera impulsam tiek stimulēts kolagēns un elastīns, kas veicina ādas fotorejuvenizāciju, palielina ādas tonusu, kā arī izlīdzinās sīkās grumbas. Tas padara ādu gludu un skaistu, it īpaši izmaiņas var novērot uz sievietes sejas un dekoltē apvidos – āda kļūst manāmi stingrāka.

PROCEDŪRAS ILGUMS?

Sejas, kakla apvidos procedūra ilgst aptuveni 10–20 minūtes, bet ārstējot lielāku platību aptverošas ādas pigmenta izmaiņas, piemēram, krūšu, roku apvidū, procedūra ilgst pusstundu.

NEPIECIEŠAMO PROCEDŪRAS SKAITS?

Vairākums gadījumos nepieciešams veikt 1–2 procedūrām, ja plakumu ir daudz un tie jau ir ilgstoši nepieciešamas veikt 3–4 procedūras. Ja pēc pirmās procedūras vēl paliek pigmenta plankumi, nākamā procedūra veicama pēc 3–4 nedēļām.

PROCEDŪRAS REZULTĀTS?

Pigmenta plankumi pēc lāzerprocedūras uz dažām dienām kļūst tumšāki, bet pēc 3–7 dienām tie sāk izbalēt. Stimulētās kolagēna sintēzes rezultātā āda kļūst gludāka un jauneklīgāka.

VCA poliklīnika Dzelzceļš atrodas Gogoļa ielā 3, Rīgā (ieeja no Timoteja ielas).

Ārstniecības iestādes kods: 0100-54114.