OLVI

  VCA POLIKLĪNIKA OLVI

  2 pulss

  2 pulss

  3 pulss

  3 pulss

  4 olvi

  4 olvi

  Image

  VCA poliklīnika Olvi

  Esam lepni par savu atrašanās vietu un par īpašo, draudzīgo gaisotni, kas pie mums valda VCA poliklīnikā Olvi! Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri ieklausās savu pacientu vēlmēs, nodrošinot visnepieciešamāko pakalpojumu klāstu - padziļinātas konsultācijas, operatīvu diagnostiku, ārstēšanu un atveseļošanās programmas.

  Priecājamies, ka Daugavpils un patiesībā arī visa Latgales reģiona iedzīvotājiem varam nodrošināt veselības pārbaudes, izmantojot modernas diagnostikas ierīces un novitātes medicīnā. Pie mums ir pieejama 3d mamogrāfija ar tomosintēzi, ultrasonorgāfija un daudzi citi izmeklējumi. Esam iegādājušies jaunu un modernu aparatūru, lai saviem pacientiem nodrošinātu nekļūdīgu un precīzu diagnostiku.

  VCA poliklīnika Olvi apkalpo ļoti lielu apmeklētāju – pilsētas iestādēs un organizācijās strādājošo - skaitu. Mēs piedāvājam dažādas medicīniskās komisijas - obligāto veselības pārbaudi, ieroču nēsāšanas atļaujas saņemšanas un autovadītāju medicīniskās komisijas. Mūsu poliklīnikā ir iespējams saņemt dažādas vakcinācijas – pret Covid-19, pret ērču encefalītu u.c., kā arī darbojas arī ģimenes ārstu prakses.

  Ne visi mūsu pacienti veselības problēmu dēļ var paši nokļūt līdz profesionāļu palīdzībai. Ar gandarījumu atceramies, ka bijām pirmie, kas Daugavpilī piedāvāja pacientu veselības aprūpi mājās. Redzot, cik liels ir šī pakalpojuma pieprasījums, esam attīstījuši to līdz plašai, augsti kvalificētai speciālistu komandai. Pie pacientiem ik dienas dodas mūsu ķirurģijas, garīgās un ambulatorās aprūpes māsas. Insulta pacientu aprūpē mājās iesaistām arī fizioterapeitus un ergoterapeitus.

  VCA poliklīnika OLVI (Arhitektu iela 12, Daugavpils)
  VCA doktorāts Olvi Express, (Lāčplēša iela 45, Daugavpils)
  Kontaktinformācija

  Darba dienās: 08.00-19.00

  Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 6544122667799977
  VCA Olvi administrācija: 65441971

  Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

  VCA POLIKLĪNIKAS
  Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120 / VCA © Visas tiesības aizsargātas 2019