VCA POLIKLĪNIKA OLVI

2 pulss

2 pulss

3 pulss

3 pulss

Ipasie piedavajumi

4 pulss

Image

VCA poliklīnika Olvi

Ar pozitīvisma toni veselībā!

Esam lepni par savu atrašanās vietu un īpašo, draudzīgo gaisotni, kas pie mums valda! Pie mums strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri ieklausās savu pacientu vēlmēs, nodrošinot visvairāk nepieciešamo pakalpojumu klāstu – padziļinātas konsultācijas, operatīvu diagnostiku, ārstēšanu un atveseļošanās programmas. ­

VCA doktorāts Olvi Express piedāvā jaunu pakalpojumu – ārsta attālinātu konsultāciju ar medmāsas līdzdalību, kas paver iespējas pacientiem saņemt sertificētu un Latvijā pieprasītu augsta līmeņa ārstu konsultācijas.

Mūsdienīgi izmeklējumi

Priecājamies, ka Daugavpils un patiesībā arī visa Latgales reģiona iedzīvotājiem varam nodrošināt veselības pārbaudes, izmantojot modernas diagnostikas ierīces un novitātes medicīnā. Pie mums ir pieejami divu dimensiju (2D) un padziļinātais triju dimensiju (3D) mamogrāfijas izmeklējums, ultrasonogrāfijas un daudzi citi izmeklējumi. Esam iegādājušies jaunu un modernu aparatūru, lai saviem pacientiem nodrošinātu nekļūdīgu un precīzu diagnostiku. Ir iecienīti un pieejami terapijas dienas stacionāra sniegtie pakalpojumi.

Profesionāla mājas aprūpe un rehabilitācija

Ne visi mūsu pacienti veselības problēmu dēļ paši var nokļūt līdz profesionāļu palīdzībai. Ar gandarījumu atceramies, ka bijām pirmie, kas Daugavpilī piedāvāja pacientu aprūpi mājās. Redzot, cik liels ir šī pakalpojuma pieprasījums, esam attīstījuši to līdz plašai, augsti kvalificētai speciālistu komandai. Pie pacientiem ik dienas dodas ķirurģijas un ambulatorās aprūpes māsas.

Obligātās veselības pārbaudes

Mūsu centrs spēj apkalpot ļoti lielu apmeklētāju skaitu – pilsētas iestādēs un organizācijās strādājošos, kuriem nepieciešamas obligātās veselības pārbaudes. Lai to paveiktu, vajadzīgas prasmes efektīvi organizēt ārstu darbu, lielu klientu plūsmu un dokumentācijas apstrādi. Mums tas izdodas!

Mūsu poliklīnikā darbojas arī ģimenes ārstu prakses.

VCA poliklīnika OLVI (Arhitektu iela 12, Daugavpils)
Arhitektu iela 12, Daugavpils Izveidot maršrutu

VCA doktorāts Olvi Express, (Lāčplēša iela 45, Daugavpils)
Lāčplēša iela 45, Daugavpils Izveidot maršrutu

Kontaktinformācija

Darba dienās: 08.00-19.00

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 6544122667799977

VCA Olvi administrācija: 65441971

 

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

VCA POLIKLĪNIKAS