VCA POLIKLĪNIKA JUGLA

2 pulss

2 pulss

3 pulss

3 pulss

Image

Veselības centru apvienības (VCA) poliklīnikā Jugla augsti kvalificēti dažādu specialitāšu ārsti ātri un kvalitatīvi veic slimību diagnostiku un ārstēšanu, kā arī nodrošina rehabilitācijas pakalpojumus.

Diagnostika

Iestādē rentgendiagnostikā izmanto tikai jaunākās paaudzes digitālās iekārtas – rentgeniekārtu, kaulu blīvuma pārbaudi ar digitālo osteodensitometrijas iekārtu. Jaunāko tehnoloģiju izmantošana radioloģijā ļauj samazināt jonizējošā starojuma devas līdz minimumam., t. sk., arī ar jaunākās paaudzes 64/128 slāņu datortomogrāfijas (CT) izmeklējumu. Ultrasonogrāfijas un doplerogrāfijas izmeklējumus mūsu speciālisti veic ar speciāli aprīkotām ultrasonogrāfijas iekārtām, tajā skaitā augstākās kvalitātes. LOR kabinets ir aprīkots ar jaunākās paaudzes aparatūru, kas ļauj veikt izmeklējumus augstākajā HD kvalitātē ar labāko izšķirtspēju. Ir pieejami endoskopiskie izmeklējumi dažādu orgānu slimību diagnostikai: ausu, kakla, deguna, ginekoloģisko, uroloģisko un proktoloģisko slimību gadījumos pie attiecīgā speciālista, kā arī kuņģa un zarnu trakta endoskopiskā izmeklēšana. Diagnostiskie izmeklējumi tiek veikti gan valsts finansējuma ietvaros, gan kā maksas pakalpojumi. Lai taupītu pacientu laiku, tiek veikts iepriekšējs pieraksts diagnostiskā izmeklējuma saņemšanai.

Dienas terapeitiskais stacionārs

Piedāvājam veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanu (intramuskulārās un intravenozās injekcijas, kā arī intravenozo sistēmu uzlikšanu) tikai ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu valsts finansējuma ietvaros un arī kā maksas pakalpojumu.

Dienas rehabilitācijas stacionārs

Dienas stacionāra apstākļos nodrošinām rehabilitācijas pakalpojumus saskaņā ar fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta atbilstoši pacienta diagnozei izveidoto rehabilitācijas plānu multiprofesionālās rehabilitācijas komandas darbam. Izmantojam valstī apstiprinātās medicīniskās rehabilitācijas tehnoloģijas – ergoterapijas, fizioterapijas, audiologopēdijas un fizikālās terapijas tehnoloģijas u.c. Ar mūsdienīgajām rehabilitācijas iekārtām aprīkotais rehabilitācijas centrs nodrošina pacientiem ātru un sekmīgu atlabšanu.

Ārstēšana

Vairāk nekā 80 dažādu nozaru sertificēti speciālisti ikvienam pacientam sniedz nepieciešamās konsultācijas un nodrošina individuālu pieeju slimības diagnostikai un ārstēšanai.

Zobārstniecība

Pieejami zobārstniecība un zobu protezēšana. Pakalpojumi tiek sniegti pilnībā renovētās telpās, izmantojot augstākās klases zobārstniecības iekārtas, zobārstniecības un zobu protezēšanas tehnoloģijas.

VCA poliklīnika JUGLA
Juglas iela 2, Rīga Izveidot maršrutu

Kontaktinformācija

Darba dienās: 08.00-21.30
Sestdienās: 08.00-15.30

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 67799977, 8828, 20361612.

Pieraksts pie ģimenes ārstiem: 67528961.

Mājas vizītes: 67521270.

Pierakstam pie dežūrārsta: 67521270, 67528961.

Rehabilitācijas un rehabilitācijas dienas stacionāra reģistratūra: 67521117.

Procedūru un vakcinācijas kabinets: 67521572.

Zobārstniecība: 67703777, 22309552.

VCA Jugla administrācija: 67521480 (tikai par administratīvajiem jautājumiem).

 

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

VCA POLIKLĪNIKAS