Apakškategorijas

UZAICINĀJUMS PIEDALĪTIES IEPIRKUMĀ ID Nr. AF VCA 2024/01

AS “Veselības centru apvienība” medicīnas centra “Elite” telpu pārplānošana un atjaunošana Anniņmuižas bulvārī 85, Rīgā.


ERAF PROJEKTA ĪSTENOŠANA SIA DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS

ERAF PROJEKTA ĪSTENOŠANA SIA DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS 

Ultrasonogrāfijas iekārtas piegāde SIA ”Dzelzceļa veselības centrs ” projekta “Sirds un asinsvadu saslimšanu un ginekoloģisko saslimšanu diagnostisko iespēju un grūtniecības monitorēšanas iespēju uzlabošana “Dzelzceļš veselības centrā”” (identifikācijas Nr. 4.1.1.3.i.0./1/23/I/CFLA/042) ietvaros ”.


2024.gada 12.februārī starp SIA "Dzelzceļa veselības centrs" un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru tika noslēgts līgums par Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta ieviešanu

Projekta mērķis ir stiprināt sekundāro ambulatoro veselības aprūpes infrastruktūru nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu SIA “Dzelzceļa veselības centrs” veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas adresē E.Benjamiņas ielā 3, Rīgā.


ERAF PROJEKTA ĪSTENOŠANA SIA DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS

ERAF PROJEKTA ĪSTENOŠANA SIA DZELZCEĻA VESELĪBAS CENTRS 

Veloergometra piegāde SIA ”Dzelzceļa veselības centrs ” projekta “Sirds un asinsvadu saslimšanu un ginekoloģisko saslimšanu diagnostisko iespēju un grūtniecības monitorēšanas iespēju uzlabošana “Dzelzceļš veselības centrā”” (identifikācijas Nr. 4.1.1.3.i.0./1/23/I/CFLA/042) ietvaros ”.


AS Veselības centru apvienība un Centrālo finanšu un līgumu aģentūra noslēdza līgumu par Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta ieviešanu

2024.gadā 12.februārī starp AS "Veselības centru apvienība" un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru tika noslēgts līgums par Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda projekta ieviešanu.