VCA POLIKLĪNIKA LIEPĀJA

2 pulss

2 pulss

3 pulss

3 pulss

Liepajas MC cmyk

Par veselību pilsētā, kurā piedzimst vējš!

Lai saņemtu augsta līmeņa apkalpošanu un profesionālu speciālistu konsultācijas, nav obligāti jābrauc tikai uz Rīgu. Kvalificēta speciālistu komanda, kas strādā VCA poliklīnikā Liepāja, izmantojot jaunākās diagnostikas metodes, pacientiem nodrošina vislabāko un rūpīgāko veselības aprūpi un atveseļošanos.

Inovatīva diagnostika un ārstēšana

Mūsu poliklīnikā pieejamas mūsdienīgas diagnostikas iekārtas, kas ļauj veikt padziļinātus izmeklējumus un operatīvi uzsākt ārstēšanu. Mūsu neiroloģijas nodaļa ir viena no attīstītākajām visā Kurzemē. Šeit tiek nodrošināti dažādi diagnostiskie izmeklējumi, izmantojot neirogrāfiju, neirometriju un encefalogrāfiju. Piedāvājam specifisku sirds diagnostisko izmeklējumu - transezofageālo ehokardiogrāfiju (TEE), kā arī premium klases magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumus dažādām ķermeņa zonām. Lai atveseļošanās periods pacientiem būtu pēc iespējas īsāks un efektīvāks, piedāvājam iespēju turpināt ārstēšanos dienas stacionārā.

Ausu, kakla un deguna slimību centrs

Pie mums strādā vieni no labākajiem ārstiem savā nozarē. Aizkritusi auss, deguna blakusdobumu iekaisums, netipiskas sāpes vai aizdomīgi veidojumi. Tagad pēc profesionāļu palīdzības nav jāmēro tālais ceļš uz Rīgu. Arī Liepājā ir mūsdienīgs Ausu, kakla un deguna slimību centrs, kurā pieredzes bagāti speciālisti palīdz atgūt veselību pēc iespējas ātrāk.

Izcilība acu slimību ārstēšanā

Pacientu redzei tikai viss labākais! VCA poliklīnikā Liepāja pieejama arī jaunākā tehnoloģija redzes pārbaudei – optiskā koherences, tomogrāfu (OCT) jeb 3D optiskās koherences tomogrāfija. Mūsu acu ārsti veic saudzīgas, vispusīgas redzes pārbaudes, sarežģītu acu slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Atveseļošanās centrs

Viens no veselības pamatakmeņiem ir harmonisks un atpūties fiziskais ķermenis. Esam gandarīti, ka saviem pacientiem varam piedāvāt sekojošus pakalpojumus. Stiprināt imunitāti vienīgajā sāls istabā Liepājā. Baudīt skābekļa kokteiļus, šarko dušu un daudzus citus labsajūtu uzlabojošus pakalpojumus.

VCA poliklīnika LIEPĀJA
Brīvības iela 95, Liepāja Izveidot maršrutu

Kontaktinformācija

P., O., T., C.: 08.00-18.00
Piektdienās: 08.00-16.00

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 6779997763428796

Ķirurģiskais kabinets: 63455285

Dienas terapijas stacionārs (Veselības pārbaude Check-up): 63455412

 

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

VCA POLIKLĪNIKAS