VCA POLIKLĪNIKA PULSS

2 pulss

2 pulss

Jaunumi lv

Jaunumi lv

Ipasie piedavajumi

4 pulss

Pulss cmyk

VCA poliklīnika Pulss

Veselības centru apvienības (VCA) poliklīnika Pulss atrodas pašā Rīgas centrā, ēkā, kura ir celta 1937. gadā, kur reiz bija Rīgas pilsētas 5. poliklīnika.

Mēs piedāvājam plaša profila medicīniskos pakalpojumus un sniedzam ikvienam pacientam pieeju labākajiem mediķiem.

Pulss nodrošina pakalpojumus pilnā veselības aprūpes ciklā — no veselīga dzīvesveida uzturēšanas iespējām līdz diagnostikai, ārstēšanai un rehabilitācijai.

Pulsā strādā vairāk kā 100 ārstniecības personas un tiek piedāvāti vairāk kā 50 pakalpojumi.

Mūsu vīzija ir nodrošināt uz klienta vajadzībām orientētu un kvalitatīvu veselības aprūpi ģimenei draudzīgā iestādē.

Pulss ir attīstījušās 3 spēcīgas nozares:

Oftalmoloģija

Oftalmoloģijas pakalpojumu saņemšanai esam izveidojuši Veselās acs klīniku, kurā tiek veikta lāzerķirurģija glaukomas, sekundārās kataraktas un tīklenes patoloģijas ārstēšana un citas ārstnieciskās procedūras ar jaunāko, modernāko un inovatīvāko aparatūru. “Asaras laboratorijā” piedāvājam veikt asaru plēves analīzi, kā arī noteikt asaru sastāvu un kvalitāti. Tāpat ir iespēja veikt acu spiediena kontroli mājas apstākļos. Pie mums strādā pieredzējuši, profesionāli oftalmologi, daži no tiem ir arī operējošie oftalmologi.

Ginekoloģija

Vēl viens no mūsu izauklētajiem bērniem ir Sievietes veselības centrs, kurš piedāvā jums saņemt individuāli piemeklētu, ar jums saskaņotu un atbilstošu sievietes veselības aprūpi ginekoloģijā. Šeit vienkopus ir pieejami visi sievietei aktuālie pakalpojumi, profesionāli un pieredzējuši speciālisti, kā arī augsta līmeņa diagnostikas iekārtas. Īpaši pielāgotā un mājīgā atmosfērā ikviena sieviete jutīsies gaidīta un aprūpēta. Tas ir jauns standarts sievietes veselības aprūpē.

Pulss Premium nodaļa

Pulss Premium maksas nodaļa pacientiem piedāvā kvalitatīvu vizīti pie ārsta, bez ilgas gaidīšanas rindā un ar atsevišķu reģistratūru 4. stāvā. Pulss Premium Jūs vienuviet varat saņemt gan speciālista konsultāciju, gan izmeklējumus, gan arī atbildes un rekomendācijas, neizejot no kabineta.

VCA poliklīnika Pulss ir pieejami valsts apmaksātie un maksas pakalpojumi, kā arī ir sadarbība ar apdrošināšanas kompānijām.

VCA poliklīnika PULSS 
Lāčplēša iela 38, Rīga Izveidot maršrutu

Kontaktinformācija

Darba dienās: 08.00-21.00
Sestdienās: 08.00-15.30

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:
67799977, 8828

Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67284981

Mājas vizītes: 67286673

Pulss 5 Premium: 29909559, 67280523,
[email protected]

VCA Pulss 5 administrācija: 67282522
[email protected]


Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

VCA POLIKLĪNIKAS