Ģenētiķis VCA poliklīnika

Oftalmoloģija

­Oftalmologa jeb acu ārsta konsultācijas VCA poliklīnikā Pulss sniedz pieredzējuši speciālisti, kas veic vispusīgu un modernu redzes pārbaudi, diagnosticē un ārstē acu slimības un redzes pataloģijas gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Sausās acs sindroms ir viena no saslimšanām, ar ko mūsdienās saskarās ļoti daudz cilvēki, kas ikdienā redzei rada lielu slodzi (darbs pie datora, skatīšanās viedierīcēs utt.). Populārākie simptomi, kas norāda, ka ir laiks apmeklēt acu ārstu ir apsārtums, asarošana, graušana, redzes miglošanās un smilšu grauda sajūta acī. VCA poliklīnika Pulss speciālisti palīdzēs savlaicīgi diagnosticēt šo slimību un ieteiks atbilstošu ārstēšanu. VCA poliklīnikā Pulss ir Latvijā unikāla “Asaru laboratorija”, kas veic asaru mērījumus, nosakot asaras sastāvu. “Asaru laboratorija” ir nepieciešama ne vien sausās acs sindroma noteikšanai, bet arī kontaktlēcu lietotājiem, pacientiem, kas ilgstoši lieto acu pilienus, vai kuri vēlas veikt acu lāzeroperācijas.

VCA poliklīnika Pulss piedāvā arī optiskās koherences tomogrāfu (OCT), kas ir salīdzinoši jauna tehnoloģija ar kuras palīdzību ir iespējams precīzi konstatēt audu izmaiņas jau pavisam agrīnā stadijā un sākt efektīvu ārstēšanu.

VCA poliklīnika Pulss un tās speciālistu komanda palīdzēs pasargāt Jūsu acu veselību.

Vairāk par oftalmoloģiju VCA poliklīnikās skatīt šeit.