Tuvojoties vasarai un pludmales sezonai, kad svārku garums top īsāks, bet ziemā iegūtie daži liekie kilogrami liek par sevi manīt, lai atkal justos labi, līdztekus pareizai ēšanai ir ieteicams izmantot ūdensdziedniecības procedūras, kas palīdz izvadīt ziemā uzkrātos sārņus.DSCF5286 Edit

Zemūdens masāža samazina ķermeņa masu

Zemūdens masāža ir efektīvs ierocis cīņā ar celulītu un liekajiem kilogramiem. Šī procedūra tiek veikta, ar ūdens strūklu masējot ķermeņa virsmas cilvēkam, kurš ir iegremdējies ar ūdeni pildītā hidromasāžas vannā. Seansa laikā ūdens strūklas spiediens un kustību shēma nepārtraukti mainās, tonizējot organismu. Šādas vibrējošas ūdens strūklas ietekmē notiek dziļa, patīkama un nesāpīga ķermeņa masāža, kas veicina muskuļu atslābināšanos, uzlabo asinsriti un paplašina asinsvadus, kas savukārt uzlabo audu apgādi ar barības vielām, vielmaiņu, paaugstina ādas tonusu. Tādējādi visi stagnācijas efekti audos pakāpeniski izzūd kopā ar muskuļu spriedzi un aktivizējas vielmaiņa, kas palīdz liekajiem kilogramiem pazust pašiem no sevis.

Šarko duša ieteicama pēc fiziskas vai garīgas pārslodzes

Limfas atteci veicinoša procedūra ir Šarko duša. Tā ir visa ķermeņa masāža ar augsta spiediena ūdens strūklu, kas tiek vērsta uz ķermeni no 3–5 metru attāluma. Procedūras laikā ūdens temperatūra tiek pakāpeniski pazemināta, bet spiediens — paaugstināts, kas uzlabo asins un limfas cirkulāciju, izvada sārņus un normalizē šūnu vielmaiņu. Pēc 10 procedūrām ievērojami uzlabojas ādas stāvoklis, samazinās celulīta pazīmes un to zonu apjoms, kur liekais svars ir vismazāk vēlams. Šarko duša palīdz atjaunoties pēc fiziskas vai garīgas pārslodzes, jo uzlabo vispārējo ķermeņa pašsajūtu.

Cirkulārā duša ādas elastībai un labsajūtai

Viena no labsajūtu veicinošām procedūrām, kas palīdz pārvarēt hronisku nogurumu, ir cirkulārā duša. Šī procedūra tiek veikta īpašā kabīnē, kas ir aprīkota ar vertikāli un horizontāli izvietotām ūdens padeves caurulītēm visapkārt kabīnei. Ūdens tiek pievadīts ar augstu spiedienu, bet neskaitāmajām strūkliņām ir hidromasāžas ietekme uz cilvēka ādu un ķermeni, tādējādi asinis tiek vairāk pievadītas iekšējiem orgāniem, kas pastiprina toksīnu, sārņu un brīvo radikāļu izdalīšanos. Šo procedūra iesaka ne vien, lai atbrīvotos no liekā svara, bet arī, lai uzlabotu sirds un asinsvadu sistēmas darbību, nostiprinātu imunitāti.

Gaisa zābaki palīdz atgūt formu pēc grūtniecības

Gaisa zābaki” jeb limfodrenāža ir procedūra, kuras laikā ar ritmiskiem spiediena viļņiem, kas pārvietojas pa ķermeni no vidukļa līdz potītēm, tiek aktivizētas limfovenozās plūsmas, kuru rezultātā tiek izvadītas šlakvielas. Procedūras rezultāts ir samazināts apkārtmērs, kas jau ir novērojams pēc pirmajām procedūras reizēm. Manipulācijas efektivitāti var uzlabot, pirms procedūras uzklājot uz ķermeņa sildošu krēmu un veicot ietīšanu plēvē. „Gaisa zābaku” procedūra palīdz jaunajām māmiņām atgūt vēdera formu pēc dzemdībām.

Infrasarkanā pirts sadedzina 600 kalorijas 25 minūtēs

Dažāda veida ūdens procedūras ir ieteicams pabeigt ar pirts apmeklējumu. Tā kā ikviens ir bijis tradicionālajā vai somu pirtī, infrasarkano staru pirts un tās priekšrocības ir mazāk zināmas. Šai pirtij ir raksturīga samērā zema gaisa temperatūra 40–60 °C, taču tās seansa laikā izdalīto sviedru daudzums divas līdz trīs reizes pārsniedz šo pašu rādītāju ierastajā pirtī, kur temperatūra sasniedz 90–110 °C. Infrasarkano staru pirtī izdalītie sviedri satur aptuveni 80% ūdens un 20% (četrreiz vairāk nekā parastajā pirtī) dažādu toksīnu - piemēram, nātriju, alkoholu, nikotīnu, holesterīnu un smagos metālus, kas uzkrājas organismā to vājās izdalīšanās spējas dēļ. Tādējādi 25 minūšu seansā tiek sadedzinātas aptuveni 600 kalorijas. Tas ir līdzvērtīgi 10–15 km skrējienam.

Atrodi sev tuvāko VCA Veselības veicināšanas centru (”Pļavnieki”, „Elite”, „Aura”, “Jugla” un “Liepājas MC”) un jautājiet sev piemērotākās metodes labākam rezultātam. Mūsu speciālisti vienmēr laipni palīdzēs un ieteiks labāko risinājumu.