<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> Veselības centrs Dinas, Daugavpils

LV | RU | EN

 

 Daugavpils dinaz

Varšavas 43 A, Daugavpils
Reģistratūra: 65435234
www.dinas.vca.lv

Speciālistu darba laiks


Pakalpojumu izmaksas


Pacienta karte

 

Pie mums pacienti nāk ar prieku!

Ienākot mūsu poliklīnikā, uzreiz būs jūtama patīkama, vēsturiska aura, kas apvienojumā ar mūsdienīgu interjeru, inovatīvām tehnoloģijām un profesionālu ārstu komandu, padarījusi poliklīniku tik ļoti iecienītu. Ēka celta 1913. gadā. Savulaik šeit atradusies Sarkanā Krusta slimnīcā, bet vēlākos gados – Daugavpils dzemdību nams.

Dienas un ķirurģiskais stacionārs

Šeit ikvienu laipni sagaida mūsu augsti kvalificētie un pieredzējušie terapeiti, veltot nepieciešamo laiku un uzmanību, lai saprastu, kādi izmeklējumi katram pacientam nepieciešami. Ja nepietiek ar terapeita apmeklējumu, mūsu ārsti pacientu nodod tā kolēģa – speciālista – rokās, kurš noteiks diagnozi un turpinās ārstēšanu. 2016. gada rudenī atvērts jauns modernizēts ķirurģijas stacionārs.

Diagnostika un ārstēšana

«Dinas» ārsti lepojas ar Daugavpilī modernāko ultrasonogrāfu, kas nodrošina nekļūdīgu un precīzu diagnostiku, šādi ļaujot laicīgi uzsākt ārstēšanu. Poliklīnikā pacientus pieņem trīs ģimenes ārsti.

Obligātās veselības pārbaudes

Piedāvājam pacientiem veikt vispārējo medicīnisko apskati iespējami ātrā laikā! Arodslimību ārsti ne tikai konsultē, bet arī koordinē, lai pacients vajadzības gadījumā nokļūtu pie tā speciālista, kurš veiks turpmāko ārstēšanu.

 
     
 
 
 
 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.