VCA Jauna Neiro klīnika VCA poliklīnika Pļavnieki

VCA poliklīniku tīklā atvērta jauna, moderna Neiro klīnika!

No septembra aicinām pacientus uz jauno VCA Neiro klīniku, kas atrodas Rīgā, A.Saharova ielā 16 (Pļavniekos). Jaunā Neiro klīnika nodrošinās plašu agrīnu un mūsdienīgu diagnostiku un ārstniecību. Pateicoties jaunākajām medicīnas tehnoloģijām daudzi no Neiro klīnikas pakalpojumiem pacientiem Latvijā būs pieejami pirmo reizi , jo iepriekš šādas izmeklēšanas ambulatorajā ārstniecības iestādē nebija pieejamas.

Neiro klīnikā tiek diagnosticētas un ārstētas dažādas centrālās un perifērās neiroloģiskās saslimšanas.

Pieteikties: 677 999 77Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

VCA Neiro klīnikā ir pieejami:

Sarežģītu saslimšanu gadījumā klīnika piedāvās ārstu konsīliju.

Neiro klīnikā tiek gaidīti pacienti ar miega traucējumiem, epilepsiju, elpošanas traucējumiem, kustību traucējumiem, neskaidra iemesla samaņas zudumiem, galvas reiboņiem, tremoru (trīci), multiplo sklerozi, muguras smadzeņu bojājumu, polineiropātiju, autonomās (veģetatīvās) nervu sistēmas traucējumiem u.c..

Sadarbībā ar Centrālo laboratoriju tiks veikti plaši laboratoriskie izmeklējumi, to vidū, lumbālpunkcija un muguras smadzeņu šķidruma analīzes.

Visa veida neirofizioloģiskie izmeklējumi un ārstēšana pieejama bērniem (no 3 gadu vecuma) un pieaugušajiem ir pieejami valsts apmaksāti un maksas veselības aprūpes pakalpojumi.

 

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.