Hemoroīdu ārstēšana ar jaunās paaudzes diodes lāzeru

Hemoroīdu ārstēšana ar jaunās paaudzes diodes lāzeru

­VCA poliklīnikā Pļavnieki Rīgā proktologs, izmantojot jaunās paaudzes diodes lāzeru, saudzīgi ārstē hemoroīdus. Veicot operāciju ar lāzeru, tiek panākta gļotādu un zemgļotādas malu salipšana jeb tiek aizvērti asinsvadi un samazināti hemoroīdu mezgla audi, ievelkot tos uz iekšu, tādējādi sasniedzot iespējami labāko rezultātu hemoroīdu ārstēšanā – ar minimālu diskomfortu un ātru izveseļošanos.

 

 

Viena no izplatītākajām slimībām, ko ārstē proktologs, ir hemoroīdi jeb taisnās zarnas vēnu saslimšana. Hemoroīdi ir sastopami vairumam cilvēku neatkarīgi no dzimuma, tautības vai seksuālās orientācijas, un šī problēma ir aktuāla jebkurā vecumā. Mūsdienu dzīvesveids palielina taisnās zarnas saslimšanas risku arvien jaunākiem cilvēkiem. Hemoroīdiem un citām proktoloģiskajām slimībām labvēlīgu vidi rada sēdošs darbs, mazkustīgs dzīvesveids, nesabalansēts un šķiedrvielām nabadzīgs uzturs, grūtniecība un dzemdības, kā arī ilgstošs, fiziski smags darbs.

Ķirurģe proktoloģe Baiba Putniņa iedrošina nekautrēties un laikus konsultēties ar ārstu: “Proktoloģiskās slimības, tajā skaitā hemoroīdi, skar plašu iedzīvotāju loku, nešķirojot dzimumus. Pie manis izvēlas nākt tāpēc, ka spēju piedāvāt visu veidu diagnostiku un ārstēšanu. Operēju, izmantojot gandrīz visas metodes, kādas pašlaik pasaulē ir pieejamas proktoloģisko slimību ārstēšanā. Jo ātrāk pacients atnāks pie ārsta, jo ar saudzīgākām metodēm spēsim atrisināt viņa problēmas un atjaunot dzīves kvalitāti.”

Aicinām savlaicīgi vērsties pie Dr. Baibas Putniņas, kura sniedz konsultācijas un ārstē visu veidu proktoloģiskās slimības, tajā skaitā veic hemoroīdu un astes kaula epiteliālo eju – fistulu – operācijas, izmantojot jaunākās mūsdienu ārstniecības tehnoloģijas, tādējādi problēmas novēršot īsākā laikā, mazāk sāpīgi, ar daudz vieglāku pēcoperācijas periodu.

Proktologs konsultācijas laikā iztaujā pacientu, noskaidrojot slimību vēsturi, simptomus, iepriekšējos izmeklējumus un lietotos medikamentus. Pēc tam atsevišķi nodalītā telpā notiek apskate, izmantojot digitālo izmeklēšanas metodi. Nepieciešamības gadījumā ārsts nozīmē tālākus izmeklējumus un izveido ārstēšanas plānu.

Dr. Baiba Putniņa pieņem VCA poliklīnikās Pļavnieki, Pulss, Dzelzceļš, Jugla un Elite.
Sniedz valsts apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Hemoroīdi ir tikai viena no slimībām, ko ārstē proktologs. Proktologa konsultācijas laikā tiek risinātas arī šādas problēmas:

  • astes kaula ārējās epiteliālās ejas – fistulas;
  • taisnās zarnas polipi;
  • hronisku aizcietējumu radītas komplikācijas;
  • anālās fisūras (plaisas un plīsumi anālās atveres krokās);
  • proktīti (tūpļa zarnas akūts iekaisums);
  • paraproktīti (mīksto audu iekaisums ap tūpļa zarnu);
  • taisnās zarnas jaunveidojumi;
  • fēču un gāzu nesaturēšana;
  • citas taisnās un resnās zarnas un to apkārtējo audu slimības.

Plašāka informācija par proktoloģiju: https://ieej.lv/Proktologija

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.