Lieliskai labsajūtai

Sievietei (un arī viņas mīļotajam vīrietim) nekad nav par vēlu sākt ķermeņa atveseļošanās tūri. Vislabāk to darīt pie profesionāliem speciālistiem, kas izmanto modernās tehnoloģijas. proceduras

Pavasaris ir pēdējais mirklis, lai uzsāktu ķermeņa atveseļošanu, uzlabošanu un sagatavošanu vasaras sezonai. Ar ko sākt? AS “Veselības centru apvienība” poliklīnika «Pļavnieki» fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Guna Vītoliņa norāda: «Iespējas ir dažādas, tāpēc, nenodarot pāri savam ķermenim, vislabāk pašsajūtu un ķermeņa proporcijas uzlabot profesionālas komandas pavadībā.»

Vītoliņa Guna Fizikālās un rehab. med. ārsts

Daktere skaidro, ka ikviena kliente var izvēlēties divu veidu nodarbības un procedūras. Pirmais veids ir pakalpojumi, kas veicami vingrošanas zālē un kabinetā pie speciālista. Otrs veids – pakalpojuma nodrošināšanā vajadzīgs ūdens, kas pirmajās tveicīgajās vasaras dienās, kad līdz atvaļinājumam vēl nedaudz jāpagaida, uzrunā daudzas.

 

 

Nodarbības «sauszemē»

Vingrošana. Pieprasītākā, efektīvākā un arī noturīgākā atveseļošanas metode ir  ārstnieciskā vingrošana. Fizioterapeita uzraudzībā var apmeklēt grupu vai individuālās nodarbības, piemēram, ārstniecisko vingrošanu, kalanētiku vai pilates, kurās nostiprina visas ķermeņa muskuļu grupas, iekustina un ar kustībām «ieeļļo» locītavas. Mūsdienās retais ir pilnīgi vesels, un bieži vien pat gados jaunām meitenēm «iemetas» krika, tāpēc fizioterapeita klātbūtne ir īpaši nepieciešama, jo speciālists var norādīt, kas kurā gadījumā jāvingrina mazāk un kas – vairāk.

Pie speciālista un ar īpašu aparatūru:

  • daudzas dzirdējušas un jau izmēģinājušas «gaisa zābakus» jeb limfodrenāžu, kas uzlabo kāju aprises un to izskatu, kā arī mazina nogurumu un muskuļu saspringumu.
  • Novitāte problēmzonu likvidēšanai ir hipertermija – droša un nesāpīga metode, kuras laikā ar ultraskaņas un augstfrekvences viļņu palīdzību karstuma ietekmē iznīcina tauku šūnas. Rezultāts jau pēc vienas procedūras!

Masāžas. Iegūstamais efekts līdzīgs ārstnieciskajai vingrošanai, bet būtībā tā ir kā pasīvā vingrošana – kamēr apmeklē masieri, ķermenis laimīgs; līdzko pārtrauc, tā sāpes, tauciņi, celulīts un viss, kāpēc masieri apmeklēja, atgriežas. Taču no plašā masāžas piedāvājuma klāsta katrs var izvēlēties savai gaumei, noskaņojumam un vajadzībām piemērotāko – problēmzonu, banku, karsto akmeņu, Jumeiho, segmentāri reflektoro, punktu un medus masāžu.

Ūdens mīļotājām

Vingrošana ūdenī. Ārstnieciskā vingrošana ūdenī ir sen pārbaudīta metode. Pēc regulāra nodarbību apmeklējuma uzlabojas vielmaiņa un paātrinās asinsrite, atslābst saspringušie un nogurušie muskuļi, uzlabojas muskulatūras tonuss, āda kļūst tvirtāka un gludāka.

Vannas un īpašas dušas (ar un bez specefektiem). Mazliet nomierinošam efektam var izmantot tā saukto relaksācijas vannu un zemūdens masāžu. Pirmajā gadījumā jāguļ siltā ūdenī, procedūras laikā temperatūras un spiediena ietekmē paplašinās asinsvadi un ādas poras, tādējādi āda uzņem nepieciešamo šķidrumu un nomierina ķermeni un prātu. Savukārt zemūdens masāža veicina sāpju mazināšanos, vielmaiņas uzlabošanos un asinsrites apgādi ar skābekli. Nedaudz ekstrēmāka procedūra ir Šarko duša. Tās laikā uzlabojas limfas attece, vielmaiņa un asinsrite.

Dažreiz sevi gribas un vajag palutināt, tāpēc vislabāk to darīt ar labu procedūru! 

 

Pieraksts pa tālr.: 677 999 77 vai internetā www.epoliklinika.lv