Apbalvošana

Veselības centru apvienība piedālās izstādē Medbaltica

­Trīs dienas (1.-3.decembrim) Veselības centru apvienība (VCA) nozares lielākajā Izstāde Medbaltica iepazīstinās ar inovatīvajām diagnostikas un ārstēšanas iespējām, kā arī to plašo savstarpēji papildinošo pakalpojumu klāstu.

1.decembrī

VCA Neiro klīnika iepazīstinās ar plašo un inovatīvo izmeklējumu klāstu, kā arī interesentiem būs iespēja veikt motoro izsaukto potenciālu (MEP – motor evoked potential) izmeklējumu. VCA poliklīnika Pļavnieki dienas stacionārs iepazīstinās ar jaunās paaudzes diodes lāzeri, ar kuru palīdzību var novērst dažādas proktoloģiskās problēmas īsākā laika periodā, mazāk sāpīgā veidā un ar daudz vieglāku pēcoperācijas periodu.

2.decembrī

VCA poliklīnika Aura prezentēs digitālās dermatoskopijas iespējas.

VCA poliklīnika Dzelzceļš iepazīstinās ar ārstnieciskās un estētiskās dermatoloģijas nodaļas pakalpojumiem un pieejamām jaunākajām tehnoloģijām, kā arī speciālisti sniegs konsultācijas.

3.decembrī

VCA poliklīnika Pulss “Veselās acs klīnika” izstādes laikā iepazīstinās plašo oftalmoloģijas - acu slimību, redzes traucējumu diagnosticēšanas, ārstēšanās un profilaksē iespējām, tostarp par jaunākās paaudzes lāzeru pakalpojumiem, kas ļauj agrīni diagnosticēt un ārstēt redzi. Speciālisti prezentēs mūsdienīgu iespēju - diennakts acs spiediena mērīšanu mājas apstākļos.

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120