VCA poliklīnika Pulss - Acu spiediena kontrole mājas apstākļos

Ķirurģe, proktoloģe Baiba Putniņa

­VCA poliklīnikā Pļavnieki pacientu konsultēšanu un ārstēšanu uzsākt ķirurģe, proktoloģe Baiba Putniņa.

Ārste piedāvā arī operatīvu ārstēšanu VCA poliklīnikas Pļavnieki dienas stacionārā ar jaunās paaudzes diodes lāzeri. Tas samazina operācijas ilgumu un laiku ko pacients pavada stacionārā, kā arī atvieglo pēcoperācijas periodu un sniedz lielisku estētisku rezultātu.

 

Pieņemšana: VCA poliklīnikās Pļavnieki, Pulss, Dzelzceļš, Jugla, Elite.

VCA poliklīnikā Elite Dr. Putniņa veic ambulatoras proktoloģiskas manipulācijas ar CO2 lāzeri. Ar šo iekārtu visintīmākajā zonā var veikt labdabīgu veidojumu noņemšanu, likvidē virspusējus pigmentplankumus, mazina rētas un strijas.

Sniedz valsts apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Cilvēki parasti kautrējas apspriest delikātās, taču visai izplatītās proktoloģiskās problēmas. Baiba Putniņa iedrošina nekautrēties, bet laikus konsultēties ar ārstu:

“Proktoloģiskās slimības skar plašu iedzīvotāju loku. Vairāk nekā deviņdesmit procenti no maniem pacientiem ir sievietes. Pie manis izvēlas nākt tāpēc, ka spēju piedāvāt visu veidu diagnostiku un arī ārstēšanu. Operēju, izmantojot gandrīz visas metodes, kādas pašlaik pasaulē ir pieejamas proktoloģisko slimību ārstēšanā.”

Kad meklēt proktologa palīdzību?

  • ja pamani izmaiņas vēdera izejā vai parādās neskaidras sāpes vēderā, asiņošana, nieze vakaros vai naktīs, veidojumi;
  • ja esi pēc piecdesmit gadu vecuma, un būtu jāveic kolorektālā jeb zarnu vēža diagnostika (skrīnings);
  • vajadzētu atnākt uz konsultāciju pat tad, ja simptomu nav bet esi vecāks par 50 gadiem.

Parasti, sākot no piecdesmit gadu vecuma, gandrīz visiem ir sūdzības, jautājums tikai, cik tās ir izteiktas un cik daudzi vēršas pie ārsta pēc palīdzības.

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.