Vēlos no sirds un sirsnīgi pateikties Dr. Denisa Jevdokimova komandai Elites medicīnas centrā Imantā. Tostarp anestezioloģei Elvitai Pundurei un medmāsai Līgai Maiorei, kuras man veica endoskopijas un kolonoskopijas procedūras. Pateicos par brīnišķīgo, cilvēcīgo un līdzjūtīgo aprūpi, sirsnību, līdzjūtību un profesionalitāti.

Sirsnīgi pateicos arī oftalmologei Jūlijai Meščerjakovai un LOR speciālistei Janai Gorbačai. Īpaši vēlos pateikties medmāsai Tatjanai Kondratjevai.

Visi šie cilvēki ir sava amata meistari un patiesi mūsu veselības aizstāvji, zinoši un spējīgi. Kaut mūsu veselības aprūpes sistēmā būtu vairāk tādu cilvēku kā jūs! Paldies par jūsu grūto, nepieciešamo un izaicinošo darbu. Vēlu jums labu veselību, laimi un panākumus!