VCA poliklīnika - Okulokoherentā tomogrāfija (OCT)

OCT ar liela palielinājuma moduli Veselās Acs Klīnikā VCA poliklīnikā Pulss

­

­VCA poliklīnikas Pulss “Veselas acs klīnikā” ir pieejama Okulokoherentā tomogrāfija (OCT), kas ir papildināta ar jaunu lēcu, kura sniedz daudz lielāku palielinājumu pie acs tīklenes izmeklējuma (HMM, High Magnification Module).

Ar šo jauno medicīnisko iekārtu ir iespējams veikt acs tīklenes izmeklējumu ar augstāku izšķirtspēju, kas nodrošina iespēju pilnvērtīgāk veikt acs slimību diagnostiku un noteikto to progresēšanu. Izmantojot lielo palielinājumu, speciālistiem tiek nodrošināta iespēja mikroskopiskā līmenī izvērtēt acs tīklenes veselības stāvokli, tādējādi ļaujot arī paredzēt efektīvākas ārstēšanas iespējas. Šo jauno medicīnisko iekārtu var efektīvi izmantot arī pacientiem ar kataraktu, jo gaismas izkliedes efekts ir samazināts līdz minimumam.

Vairāk informācijas šeit: Okulokoherentā tomogrāfija (OCT).

VCA poliklīnikas Pulss Veselās Acs Klīnikā ir pieejamas oftalmologu konsultācijas, acu izmeklējumi ar modernākajām tehnoloģijām, sausās acs sindroma diagnostika (asaru laboratorija), acu optiskā spēka noteikšana, ambulatorā lāzerķirurģija un ambulatoras acu operācijas (acs priekšējai daļai).

 

 

Veselās Acs Klīnika atrodas VCA poliklīnikas Pulss telpās Lāčplēša ielā 38, Rīga.

Ārstniecības iestādes kods 0100-64120.