Sirds veselíbas profilakse Pļavnieki

Rīgā Pļavnieku apkaimē būs pieejami mērījumi sirds veselības profilaksei

­Bezmaksas sirds un asinsvadu risku pārbaudes 14. oktobrī būs pieejamas VCA „Pļavnieki” Dienas stacionārā Andreja Saharova ielā 16 un "Mēness aptiekā”102 Andreja Saharova ielā 21.

14. oktobrī Pļavnieku apkaimē Rīgā iedzīvotājiem bez maksas būs pieejamas sirds un asinsvadu risku pārbaudes. Laikā no plkst. 13.00 līdz 15.00 iedzīvotāji aicināti izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, ķermeņa masas indeksu un saņemt vispārējās prakses ārstes (internistes) Svetlanas Stefanidi konsultāciju VCA „Pļavnieki” Dienas stacionārā Andreja Saharova ielā 16 (pirmajā stāvā pretim centrālajai ieejai). No plkst. 12.00 līdz 14.00 iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas izmērīt asinsspiedienu „Mēness aptiekā” 102, Andreja Saharova ielā 21. Mērījumi notiks bez iepriekšēja pieraksta, un iedzīvotāji ir aicināti rēķināties ar uzgaidīšanai nepieciešamo laiku.

Mērījumi sirds veselības profilaksei „Mēness aptiekā” un VCA notiek sadarbībā ar biedrību "ParSirdi.lv" akcijas “KARDIO-LOĢISKI” ietvaros, mudinot iedzīvotājus Latvijā rūpēties par sirds un asinsvadu veselību.

Interniste Veselības centru apvienībā Svetlana Stefanidi par mērījumu nozīmi: „Ikvienam iedzīvotājam svarīgi pievēst uzmanību pirmajiem brīdinājuma signāliem, ka sirdij vajadzīga palīdzība. To ir iespējams izzināt, veicot profilaktiskus mērījumus. Mēs ikreiz aicinām rūpīgi sekot veselības rādītājiem tos, kuriem ir sirds veselības problēmas, lai iespējami mazinātu tālākus veselības riskus.”