VCA poliklnika tagad pieejama Onda plus Coolwaves® sistēma

Modernākais rentgena izmeklējums – VCA poliklīnikā Aura

 

­Jauna rentgena iekārta Riviera CSX Ceiling Suspended System, uzstādīta ­VCA poliklīnikā Aura, kas būtiski uzlabos diagnostikas iespējas mūsu pacientiem. Jaunā rentgena iekārta dod plašākas iespējas veikt izmeklējumus – ne tikai atsevišķām ķermeņa daļām, bet arī mugurai un kājām visā to garumā. Vecākas paaudzes aparātiem šādas iespējas nav.

 

Priekšrocības:

 • Iespēja veikt muguras vai kājas pilna garuma rentgenizmeklējumus (panorāmas attēls).
  Speciālais pozicionēšanas aprīkojums un automātiskā attēlu sapludināšanas programma ļauj veikt garos radioloģijas uzņēmumus kājām un mugurām, kas ievērojami paplašina diagnosticēšanas iespējas.
 • Uzlabota attēla kvalitāte.
  Programma aprīkota ar attēla uzlabošanas algoritmiem un filtriem. Jaunākās paaudzes digitālais detektors ar augstu izšķirtspēju ļauj iegūt izcilas kvalitātes attēlus.
 • Ievērojami samazināts pozicionēšanas laiks, kas palielina pacienta komfortu.
  Tālvadības pults nodrošina pilnīgi automātisku rentgena lampas, pacienta galda un sienas statīva pozicionēšanu no attāluma. Tas ievērojami samazina laiku iekārtas konfigurēšanai veicot dažāda veida izmeklējumus.
 • Samazināts starojums.
  Kollimatorā ir integrēts dozimetrs, kas nodrošina absorbcijas devas ātrumu (ekvivalento devu) radioloģiskajā zonā. Tas palīdz samazināt nevēlamu starojuma izplatīšanos un palielina drošību.
 • Maksimāli ērts izmeklējums gan mazam, gan lielam pacientam, gan pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem.
  Ergonomisks dizains ar integrētiem rokturiem garantē pacienta drošību izmeklēšanas laikā. Iespēja veikt izmeklējumus jebkuram pacientam, tajā skaitā guļus, stāvus, sēžot atrodoties ratiņkrēslā vai uz kušetes.

VCA poliklīnikā Aura rentgenoloģiskie izmeklējumi ir pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas.

Muguras vai kājas pilna garuma rentgenizmeklējums tikai par maksu.

Vairāk informācijas par pakalpojumu šeit.

Uz izmeklējumu obligāti nepieciešams ārsta nosūtījums.

VCA poliklīnika Aura, Nīcgales ielā 5, Rīgā

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.