Sertificēts ķirurgs konsultē vispārējās ķirurģijas jautājumos, t.sk. par ādas un zemādas veidojumiem – ateromas, lipomas, fibromas, dzimumzīmes, rētas –, kā arī šo veidojumu ekscīziju, izmantojot kosmētisko šuvi. Veic operācijas ambulatori vai AIWA Clinic – atkarībā no lieluma un skaita.

Ambulatori ārstē ādas, zemādas un tās derivātu iekaisumus – naga ieaugšana, panarīcijs, naga valnīša iekaisums, furunkuls, hidradenīts, zemādas abscess, bursīts. Veic incīzijas, drenāžas un naga ablācijas pēc strutainās ķirurģijas principiem. Konsultē ar aizdomām par cirkšņa, nabas, pēcoperācijas un citām vēdera priekšējās sienas trūcēm, kā arī par diastāzi (vēdera priekšējās sienas vājums) un baltās līnijas trūci.

Konsultē pacientus ar hiatālām trūcēm (diafragmālām), kas bieži ir saistītas ar dedzināšanu aiz krūšu kaula pēc ēšanas jeb gastroezofagiālā atviļņa slimību. Konsultē pacientus ar aptaukošanos (ĶMI > 30 kg/m2) par iespējamu ķirurģisku palīdzību. Izskaidro un sagatavo bariatriskajai ķirurģijai, piesaistot uztura speciālistu, psihoterapeitu vai citus speciālistus pēc nepieciešamības.

Konsultē ar aizdomām par žultsakmeņu un proktoloģiskām slimībām.

Ja nepieciešams, AIWA Clinic veic žultspūšļa operācijas.

AIWA Clinic veic dažādas ķirurģiskas operācijas, t.sk. bariatriskās operācijas.

Iespējama tiešsaistes pieteikšanās, rakstot e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Sniedz valsts apmaksātus un maksas pakalpojumus.

SVEŠVALODU PRASMES