LV | RU | EN

 

Speciālisti
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Anesteziologs

 

  Dienas stacionārs 2 10.00-12.00   10.00-12.00   10.00-12.00  

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

 

Fiļinceva Tatjana 1 300 3   15.15-18.00 09.00-12.30      

 

Ārstu medicīniskā komisija

 

  300 3   15.00-17.00 09.00-11.00      

 

Bērnu neirologs

 

Kogane Jekaterina  2 102 1       08.30-13.00    
Užāne Gunta  2 102 1 12.00-15.00 (NVD) 12.00-15.00 (NVD) 
15.00-16.00 (maksas)
       

 

Dermatovenerologi

 

Grūbe Guna 315 3     09.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
     
Matuzele Liene  3 315 3 14.00-20.00 08.30-13.30   09.00-14.00    

 

Endokrinologi

 

Stūra Inguta 107 1 13.00-19.00 08.00-15.00 13.00-18.45 08.00-16.00 08.00-15.00  

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

 

    0 08.00-17.00 13.00-20.00 08.00-17.00 13.00-20.00 08.00-17.00 09.00-14.00

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

 

Pērkons Pēteris 4 0 09.00-11.00 (NVD)
11.00-14.00 (maksas)
 

14.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)

     
Kudule Tatjana 3 4 0   09.30-14.30
(bērni NVD)
(pieaugušajiem par maksu)
09.30-14.30
(bērni NVD)
(pieaugušajiem par maksu)
  14.00-20.00 (bērni NVD)  

 

Fizioterapeiti

 

Bērziņš Uģis  33 0 09.00-14.00   09.00-20.00   09.00-20.00 10.00-12.00
Homčenko Signe 16 0 08.00-15.00 09.00-17.00 11.00-20.00 10.00-17.00 08.00-17.00  
Ravinska Laura 33 0   09.00-17.00 09.00-17.00   09.00-17.00  
Rozentāle Ineta       15.00-20.00     15.00-20.00  
Stepanova Inta (pēc pieraksta, tel.:20361612) 31 0 14.00-20.00 08.00-14.00   14.00-20.00 08.00-14.00  
Vecmane Zaiga  33 0 09.00-13.00 (NVD)
13.00-16.00 (maksas)
    09.00-13.00 (NVD)
13.00-16.00 (maksas)
   

 

Gastroenterologi

 

Alksnis Jānis
(uzsāk pieņemšanu no 26.05.2017)
(pieņem tikai pieagušos)
214 2         08.40-10.00 (maksas)
10.20-16.00 (NVD)
 
Abdelmasī Sabri 214 2 08.30-12.10          
Moisejenko Vjačeslavs 214 2       08.00-11.00    

 

Ginekologi

 

Alehnoviča Katerīna 203 2   08.30-14.00 12.00-16.00      
Krūmiņa Inese  4 202 2 14.00-18.30 09.00-13.15     09.00-10.00  
Lukojanova Irina  4 203 2 12.00-20.00     12.00-20.00 09.00-13.00  
Sondors Artūrs 202 2         10.30-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
 
Sūnīte Renāte  3 202 2 10.00-13.30 15.00-19.00 14.00-19.00 14.00-18.00 14.30-18.45  

 

Kardiologi

 

Gozīte Anita 315 3 08.30-10.00 (NVD)
10.00-13.00 (maksas)
  15.00-17.00 (NVD)
17.00-18.30 (maksas)
 08.45-14.45 (NVD) 08.00-10.00 (NVD)
10.00-13.00 (maksas)
 
Paeglīte Jana 103 1   15.00-16.00        
Zābere Lauma 108 1 14.00-18.00 09.00-12.00 09.00-12.00 12.00-17.00    

 

Ķirurgi

 

Gerasimenko Sergejs 5 204 2 14.30-19.00 09.00-13.30 14.30-19.00 09.00-12.00    
Kagans Ļevs  3 204 2 11.00-14.00 13.30-16.15 09.00-13.00 12.00-18.00 14.00-17.00  
Miļčevskis Andrejs  5 204 2         09.00-12.00  
Pogodina Jeļena 1 204 2         12.00-14.00   
Putniņa Baiba 206 2        16.00-20.00    

 

Bērnu ķirurgs

Mikitins Aleksandrs 206 2 13.00-15.00          

 

Logopēds

 

Auriņa Vija 212 2     09.00-13.00 15.00-20.00    

 

Masāžas kabinets

 

Petrakova Vizma (pieraksts pa tel.:20361612) 12 0 08.00-15.00 15.00-20.00 14.00-20.00 14.00-20.00    
Stepanova Inta (pēc pieraksta, tel.:20361612) 31 0 14.00-20.00 08.00-14.00   14.00-20.00 08.00-14.00  

 

Neiroķirurgi

 

Spinga Uģis 206 2 16.30-18.50          
Ozoliņš Henrijs 1 300 3     14.00-17.00      

 

Neirologi

 

Frolova Valentīna
102 1           10.00-14.00
Jansone Rūta 105 1 08.00-13.00 13.00-19.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00  
Smiļģe Aīda 206 2   08.00-11.00        

 

Oftalmologi

 

Balode Dita 301 3       14.00-18.00    
Kaļiņina Olga  3 301 3     08.30-13.00      
Ķenga Maija 305 3     09.00-14.00   09.00-14.00  
Pūre Anda  2 301 3 09.00-15.00          
Skitecka Jekaterina 301 3 14.00-18.00 (305.kab.)   14.00-18.00   09.00-14.00  

 

Onkologi

 

Lokmane Ilze 315 3       15.00-19.00    

 

Osteodensitometrijas ārsti

 

  311 3 pēc pieraksta  

 

Otolaringologi

 

Anņenkova Larisa  3 308 3 09.00-12.00 11.00-15.00 09.00-13.00    09.00-13.00  
Grausa Dace  2 308 3   16.00-19.00        
Jolkina Ināra  3 308 3     14.00-18.00      
Kondratiško Jekaterina 3 308 3       14.00-17.00    

 

Pediatri

 

Užāne Gunta 115 1 10.00-13.00 10.00-14.00        

 

Pēdu aprūpes kabinets

 

Lepehina Ludmila 109 1 09.00-13.00   13.00-18.00 09.00-14.00    

 

Pneimonologi

 

Cīrule Andra 214 2 16.00-19.00          
Zarovska Evija 214 2   16.00-18.00        

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

 

Procedūru kabinets  215 2 08.00-20.00 5 08.00-20.00 5 08.00-20.00 5 08.00-20.00 5 08.00-20.00 5  09.00-12.00 5
Vakcinācijas kabinets 213   09.00-15.00   12.00-17.00    

 

Proktologi

 

Miļčevskis Andrejs 5 204 2         09.00-13.00  
Moisejenko Vjačeslavs  1 201 2 14.00-15.30       14.00-16.00  
Putniņa Baiba 204 2     16.00-20.00      

 

Psihiatri, psihoterapeiti

 

Trimda Gunārs 102 1     11.00-11.30      

 

Radiologi - diagnosti

 

Skrule Ligita 1 211 2           09.00-13.00
  312 3 pēc pieraksta 1  

 

Traumatologi - ortopēdi

 

Movčans Jevgeņijs 206 2   17.00-19.00        
Pasters Vitālijs 206 2         11.00-14.00  
Visams Rafaels 206 2     15.00-17.00      

 

Urologi

 

Deine Egita 201 2     14.00-19.00      
Jakubovskis Māris 1 201 2   15.00-18.00
(1x mēnesī)
       
Ļeoņenko Kļims 201 2       17.00-20.00    

 

Uztura speciālisti

 

Marina Kaplane 300  3 14.30 - 20.00 (maksas)          

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - pieņem tikai bērnus

3 - pieņem arī bērnus vai pusaudžus

4 - pieņem tikai pusaudžus

5 - pieņem tikai pieaugušie

6 - vakcinācijas kabinets

Diagnostika un ārstēšana
  Kab. St. P O T C Pk Se

 

Audiometrija

 

Eglīte Laima 306 3   09.00-11.00   16.00-19.00    

 

Dienas stacionārs

 

    2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Doplerogrāfija

 

Antoņuka Gaļina 307 3     14.00-18.00      
Lukincovs Sergejs  1 209 2 08.00-09.30          
Moisejenko Vjačeslavs  2 209 2 16.00-19.00     12.00-14.00    
Pavļičenko Jeļena 307 3     09.00-13.30 09.00-13.00    
Ehokardiogrāfija
Kralliša Agnese 307 3   09.00-14.00        
Kukulis Indulis 307 3       17.00-20.00 10.00-14.30  

 

Elektroencefalogrāfija

 

Smiļģe Aīda 3 306 3 15.00-17.00   14.00-16.00 18.00-20.00 09.00-13.00 14.00-16.00  

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  103 1 12.00-16.00 10.00-13.00 09.00-13.00 14.00-17.30 08.30-13.00  

 

Elektromiogrāfija

 

Kļaviņa Ilze 304 3 08.20-17.00     08.20-17.00    

 

Endoskopija

 

Abdelmasī Sabri 214 2 09.00-14.00          
Pūķis Māris 214 2 8.00-15.00 (2x mēnesī)   8.00-15.00 (2x mēnesī)      

 

Kolonoskopija

 

Moisejenko Vjačeslavs 214 2       08.00-11.00    

 

Neirosonoloģiska izmeklēšana

 

Pavļičenko Jeļena 307 3     09.00-13.30 09.00-13.00    

 

Osteodensitometrija (DEXA)

 

  311 3 13.40-18.00     08.40-14.00    

 

Rentgenogrāfija

 

  313
(pēc pieraksta)
3 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00  

 

Spirogrāfija

 

Černova Aija 213 2   16.00-18.00        

 

Ultrasonogrāfija

 

Lobarevs Vitālijs 4 209/211 2   14.00-17.00 (211.kab.)   14.00-17.00(209.kab.)   09.00-13.00
Ozola Irma 209 2   09.00-12.45 2        
Pavļičenko Jeļena 2 307 3   09.00-12.30   09.00-12.30    
Volohova Tatjana 5 2 307 3           10.00-14.00 (2x mēn.)

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģija

 

Alehnoviča Katerīna 203 2   08.40-14.00  12.00-16.00      
Lukojanova Irina 2 203 2 14.15-20.00     14.00-20.00 09.00-13.00  
Parhomčika Tatjana 203 2           09.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)

 

Veloergometrija (VEM)

 

  103 1 17.00-18.00 13.10-17.10
(1x mēn.)
08.00-09.00 2      
Ģimenes ārsti
  Kab. St. P O T C Pk Se

 

Dežūrārsti *

 

Matvejevs Valērijs 102 1 15.00-21.00 15.00-21.00   15.00-21.00    
Pjuse Dina 102 1     15.00-21.00   15.00-21.00 09.00-15.00
*ambulat. pieņemšana ir no 15.00 - 19.00.
mājas vizītes 19.00 - 21.00
sestdienās 9.00 -13.00 ambulat. pieņēmšana
sestdienās 13.00 - 15.00 mājas vizītes.

 

Ģimenes ārsti (Privātprakse)

 

Bremmere Māra  1 121 1 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
Bužinskis Henrihs 104 1 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00  
Greditors Harijs  1 111 1 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 14.00-18.00 08.00-12.00  
Grīnhofa Zaiga  1 116 1 08.00-12.00 08.00-12.00 14.00-18.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Magerova Neonila  2 110 1 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00  
Ozoliņš Alfrēds 210 2 14.00-18.00 14.00-18.00 15.00-19.00 08.00-12.00 09.00-13.00  
Panteļejeva Ņina  1 106 1 14.30-18.30 08.00-13.00 14.30-18.30 08.30-13.00 08.30-13.00  
Skricka Armanda  1 118 1 09.00-13.00 10.00-14.00 09.00-13.00 14.00-19.00 08.00-12.00  
Tereškina Nadežda  1 117 1 08.00-12.00 09.00-13.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Atveseļošanās centrs
  Kab. St. P O T C Pk Se

 

Atveseļošanas centrs

 

Ūdens un dūņu klīnika   0 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 09.00-15.00

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.