Androloga VCA poliklīnika Vesels

Uzsāk Baltijā lielāko veselības aprūpes lojalitātes programmu

­Latvija ir izveidojusi unikālu vienotu veselības aprūpes lojalitātes programmu Baltijas valstīs. Tās realizācijā apvienojušies vadošie veselības aprūpes eksperti Latvijā ”Veselības centru apvienībā” (VCA), ”Mēness aptiekā" un Centrālajā laboratorijā”. Ar plašu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu veselības lojalitātes programma jau ir pieejama vairāk nekā 330 vietās visā Latvijā.

Kļūstot par vienotās ”VESELĪBAS” lojalitātes programmas dalībnieku, ikvienam ir ērta iespēja saņemt punktus un tos izmantot jebkurā no trīs uzņēmumu 330 filiālēm – piemēram, sakrāt punktus, iegādājoties uztura bagātinātāju ar D vitamīnu ”Mēness aptiekā”, un tērēt tos, lai segtu līdz pat līdz 50% no cenas par D vitamīna līmeņa analīzēm ”Centrālajā laboratorijā” vai arī līdz 50% ārsta konsultācijai ”Veselības centru apvienībā”. Programma ”VESELĪBA” ietver visus ambulatorās veselības aprūpes cikla pakalpojumus, ko piedāvā šie veselības uzņēmumi – pakalpojumus un aptieku produktus veselībai un profilaksei, diagnostikai un ambulatorajai ārstēšanai, kā arī dažādus rehabilitācijas un citus pakalpojumus, lai atbalstītu veselīgu dzīvesveidu.

Stella Lapiņa, ”Veselības centru apvienības” un ”Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāja: ”Respektējot mūsu klientu uzticību, priecājamies, ka kopā ar partneriem mēs varam piedāvāt jaunu, plašāku lojalitātes programmu, kas mūs arvien vairāk tuvina katra klienta veselības vajadzībām. Katrs lojalitātes programmas dalībnieks iegūst unikālas iespējas saņemt mūsu speciālistu sniegtos maksas pakalpojumus, izmantot priekšrocības un īpašus personalizētus piedāvājumus.”

Vilma Druliene, ”Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja: „Šāda savstarpēja sadarbība vienotā lojalitātes programmā ir pamats padziļinātai, visaptverošai izpratnei par mūsu klientu veselības vajadzībām. Tagad mēs varēsim piedāvāt saviem klientiem vēl labāku servisu, kas ir orientēts uz dažādām specifiskām klienta vajadzībām, lai palīdzētu risināt viņa veselības problēmu vai profilaktiski saglabāt veselību. Tādējādi mūsu Latvijā mīlētākā zīmola klienti iegūst vēl nebijušu iespēju izmantot vienu lojalitātes karti un vēl plašāku izvēli savām veselības aprūpes vajadzībām, iespēju norēķināties un krāt punktus, kā arī saņemt īpašus piedāvājumus 330 filiālēs visā Latvijā.”

Deimante Jesiunaite, ”Repharm” grupas padomes locekle: „Mēs augstu vērtējam iedzīvotāju uzticēšanos mūsu uzņēmumu grupai. Šī uzticība ir palīdzējusi mums radīt plašas papildu iespējas mūsu klientiem, izmantojot jauno lojalitātes programmu ”VESELĪBA”. Šodien pavērtās individualizētās aprūpes iespējas un plašā veselības aprūpes pakalpojumu klāsta piedāvājums apstiprina mūsu uzņēmumu grupas noteikto nākotnes virzienu – pieejamus augstas kvalitātes veselības aprūpes pakalpojumus visām ikviena mūsu klienta vajadzībām.”

Lai pieteiktos dalībai, apmainītu līdzšinējās ”Mēness aptiekas” lojalitātes kartes vai VCA pacientu kartes un pārskaitītu jūsu jau uzkrātos punktus, lūdzam līdz gada beigām apmeklēt kādu no ”Mēness aptiekām”, ”Centrālās laboratorijas” vai VCA veselības aprūpes iestādēm vairāk nekā 330 vietās visā Latvijā. Līdzšinējās lojalitātes kartes darbība tiks pārtraukta pēc šī gada beigām vai saskaņā ar vēlākiem paziņojumiem. Informācijai par vienotās programmas noteikumiem un piedāvājumiem lūdzam apmeklēt: www.veselibaskarte.lv

Uzņēmumu darbība novērtēta, piešķirot Latvijas Republikas Ministru kabineta balvu valdes priekšsēdētājai Stellai Lapiņai par ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

Vairāk nekā 230 Mēness aptiekās” Latvijā farmaceitisko aprūpi nodrošina 750 aptieku speciālisti. „Mēness aptieka” ir mīlētākais un atbildīgākais, ilgtspējīgākais zīmols savā nozarē Latvijā. 2022. gadā viņa saņēma starptautiskās programmas Best Places To Work („Labākās darba vietas”) sertifikātu par darbinieku labklājības rādītājiem uzņēmumā.

Veselības centrs apvienība” ir viens no lielākajiem privātajiem veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā ar filiālēm Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Talsos, Bauskā, Madonā. Vairāk nekā 1500 VCA darbinieku sniedz pakalpojumus 120 specialitātēs un pakalpojumu virzienos.

”Centrālā laboratorija” pieņem paraugus analīzēm 79 filiālēs, kā arī Covid-19 paraugus var pārnest uz vairāk nekā 10 Covid-19 testēšanas punktiem visā Latvijā. Laboratorijā strādā vairāk nekā 650 darbinieku, kas izmanto jaunākās modernās tehnoloģijas.

Repharm uzņēmumu grupā ietilpst veselības aprūpes, farmācijas mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības, ražošanas, laboratorijas testēšanas pakalpojumu sniedzēji Baltijas reģionā. „Repharm” pārstāvēto uzņēmumu un zīmolu uzmanības centrā ir cilvēks un veselība, sniedzot pakalpojumus „Mēness aptiekās”, „Veselības centru apvienībā” un „InMedica” medicīnas iestādēs, „Centrālās laboratorijas” un „Aprūpes biroja” filiālēs, „Recipe Plus” vairumtirdzniecībā, arī augu izcelsmes zāļu ražošanā „Rīgas farmaceitiskajā fabrikā”, kā arī minēto uzņēmumu meitasuzņēmumos.