Stirnu Buks

Populārākajā “Stirnu buka” distancē dalībnieki šogad startēs ar lojalitātes programmas “Veselība” atbalstu

 

­Sākot ar pirmo šā gada sacensību posmu 23. martā Saulkrastos, “Mēness aptieka”, “Centrālā laboratorija” un “Veselības centru apvienība” aizsāk aktīvi atbalstīt veselībai nozīmīgo tautas sporta iniciatīvu Latvijā “Stirnu buks”. Apvienotās šo veselības uzņēmumu lojalitātes programmas “Veselība” vārdā ir nosaukta populārākā taku skrējienu seriāla “Stirnu buks 2024″ distance “Zaķis”. “Populārākā mūsu skrējienu seriāla 11-15 kilometru distance 2024. gada sezonā būs atpazīstama ar nosaukumu “Karte Veselība Zaķis”.

Taku skrējienu mērķis ir iesaistīt dažāda vecuma dalībniekus, ievest viņus ainaviskajās Latvijas mežu takās, esot kustībā, svaigā gaisā, kopā ar draugiem, kolēģiem ģimenēm kopīgā nodarbē, kas mudina veselīgiem paradumiem, draudzībai, savstarpējai sapratnei un sadarbībai. Tieši veselības uzņēmumu atbalsts ir nozīmīgs, jo apliecina, ka kopā varam realizēt mērķus veselākai nākotnes sabiedrībai Latvijā. Ikreiz vedinām padomāt par veselību, arī apskatīt Latvijas skaistākās vietas, pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem un domubiedriem!” aizsākot jauno sadarbību 2024. gada skrējienu sezonā saka “Stirnu buka” organizators Rimants Liepiņš.

“Katrs mūsu darba solis ikdienā ir veselībai, tieši tāpēc populāro tautas sporta iniciatīvu, kurā jau vairāk nekā desmit gadu laikā iesaistījušies un savu brīvo laiku pavada tik daudzi dažāda vecuma Latvijas iedzīvotāji, redzam kā lielisku partneri, atgādinot par veselības vērtību un nozīmīgo dzīves paradumu lomu tās uzturēšanā. Katrs svaigā gaisā un kustībā pavadīts brīdis ir veselībai nozīmīgs, un arī populārā mūsu uzņēmumu lojalitātes programma var sniegt papildus risinājumus veselības vajadzībām, tādēļ aicinām būt kopā distancē “Karte Veselība Zaķis” tos, kuriem tā ir saistoša un piemērota nodarbe veselīgām nedēļas nogalēm,” saka ilggadēja Stirnu buka dalībniece un Cēsu Mēness aptiekas farmaceita asistente Diāna Kovaļa.

Distancē “Karte Veselība Zaķis” var piedalīties dalībnieki jau no 8 gadu vecuma. Kopā taku skrējienu seriālam “Stirnu buks 2024″ ir plānoti septiņi posmi dažādās Latvijas vietās. Dalībnieku reģistrācija dažādās distancēs atsevišķām sacensībām notiek sacensību mājaslapā www.stirnubuks.lv sadaļā “Tava profillapa“. Reģistrācija internetā tiek slēgta pirms katra attiecīgā sacensību posma ceturtdienā plkst. 12.00. Dalībnieki katrā distancē dodas ar kopējo startu un katrs “Stirnu buka” skrējiens ir atsevišķas sacensības. Arī šogad piedalīties posmos ir aicināti gan skrējēji un nūjotāji, gan pārgājienu cienītāji. Taku skrējienā iespējams izvēlēties arī 3 dažādas kājāmgājēju distances bez laika kontroles.

Aicinām visus rūpēties par savu veselību un vairāk laika pavadīt kustībā un svaigā gaisā - tiekamies mežā visas sezonas garumā!