VCA poliklnika Plavnieki Karboksiterapija

Karboksiterapija 3 ķermeņa zonām par īpašu cenu

 

­VCA poliklīnika Pļavnieki Atveseļošanās centrā no 12.02.2024 līdz 30.04.2024 karboksiterapija 3 ķermeņa zonām ar karti Veselība 50€ (cena bez atlaides 55€).

 

Kas ir karboksiterapija?

Karboksiterapijas pamatā ir dozēta CO2 injicēšana zem ādas – ogļskābās gāzes ievadīšana mugurkaula, locītavu (plecu, ceļu) un citās problemātiskās ķermeņa zonās. Injekcijas rezultātā notiek tūlītēja asinsvadu paplašināšanās, organisms sāk paātrināt vielmaiņas procesus. Pastiprinās mikrocirkulācija, limfātiskā un venozā attece.

Zemādā ievadītā ogļskābā gāze izraisa asinsvadu paplašināšanos un paātrina lokālo asinsriti, vairāk nekā trīs reizes palielinot skābekļa klātbūtni audos. Rezultātā samazinās spazmas un muskuļu sasprindzinājums, izzūd tūska, mazinās sāpes, palēninās iekaisuma procesi un uzlabojas ādas tvirtums.

Karboksiterapijas iedarbība:

  • Skaistumam un jaunībai – liftinga efekts sejai bez skalpeļa,
  • Cīņai ar celulītu un ļenganu ādu – veicina tauku šķelšanās procesu (lipolīzi) un uzlabo limfas atteci,
  • Mazina sāpes un iekaisumu - trīs reizes palielinās skābekļa daudzums audos un samazinās spazmas un muskuļu sasprindzinājums.

Karboksiterapijas metodes efektivitāte ievērojami palielinās, ja tā tiek izmantota atbilstoši refleksoterapijas likumiem, proti, ja injekcijas tiek veiktas akupunktūras punktos. VCA poliklīnika Pļavnieki Atveseļošanās centrā procedūru veic akupunktūras ārsti.

Ieteikums pacientiem: trīs dienas pirms un pēc procedūras dzert daudz ūdens. Turklāt 4-5 stundu laikā pēc ogļskābās gāzes injekcijām nevajadzētu slapināt injekcijas vietu, ir jāatturas no sauļošanās, pirts un citām termiskām procedūrām.

VCA poliklīnika Pļavnieki Atveseļošanās centrs A. Saharova ielā 16, 1. stāvā.

Ārstniecības iestādes kods 0100 – 64120.