Solvita Babre-Samata

Notikušas izmaiņas „Veselības centru apvienības” valdē

 

­Notikušas izmaiņas akciju sabiedrības „Veselības centru apvienība” (VCA) valdē. VCA valdē ievēlēta jauna valdes locekle – Solvita Babre-Samata.

VCA valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa: „Strādājot aizvien pieaugoša veselības pakalpojumu pieprasījuma apstākļos, mēs turpinām paplašināt pakalpojumu spektru, uzlabojot veselības aprūpes pieejamību iedzīvotājiem visā Latvijā. Meklējam dažādus risinājumus, lai veselības pakalpojumi būtu sasniedzami, būtu tuvāk tiem, kuriem tie ir vitāli nepieciešami. Tā pērn esam atvēruši jaunu doktorātu Bauskā, šogad VCA poliklīniku Dolē. Mums ir filiāles Daugavpilī, Jūrmalā un citviet. Ārstniecības iestādēs ārpus Rīgas tiek piedāvāta iespēja iedzīvotājiem nodrošināt attālinātas konsultācijas, kuru laikā ārsta palīgs asistē ārstam. Visu šo procesu virzībai ir vajadzīga spēcīga vadības komanda, tādēļ ir gandarījums, ka mūsu uzņēmuma valdē tagad būs kolēģe ar plašām zināšanām finanšu vadībā un korporatīvo klientu apkalpošanā. Tas noteikti ir jauns solis ambulatoro pakalpojumu spektra un kvalitātes nostiprināšanas iespējām visās VCA struktūrvienībās.”

VCA valdes locekle Solvita Babre-Samata: „Veselības centru apvienībai ir augstu vērtējams veselības aprūpes uzņēmuma attīstības potenciāls. Uzņēmumam ar savu stabilo un daudzveidīgo infrastruktūru un profesionālo mediķu komandu ir svarīga loma Latvijas medicīnas pakalpojumu jomā. Saskatu iespējas nozīmīgiem pavērsieniem un uzņēmuma kapacitātes stiprināšanai, turpinot tā pārliecinošo attīstības augšupeju.” Solvitas Babres-Samatas līdzšinējā darba pieredze gūta finanšu jomā. Viņai ir pieredze komandas vadībā, stratēģijas plānošanā un īstenošanā. Nozīmīga pieredze saistīta ar lēmumu pieņemšanu un sekmīgu rezultātu sasniegšanu, vadot lielus un sarežģītus finanšu projektus. Ir iegūtas divas augstākās izglītības tiesvedībā un finanšu vadībā, kā arī plaša pieredze, strādājot ar lielajiem korporatīvajiem klientiem vairākās kredītiestādēs. VCA valdē darbu turpina valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa un valdes loceklis Zigurds Lasovskis. VCA padomes padomes priekšsēdētājs ir Josifs Apts, padomes priekšsēdētāja vietnieks Aleksandrs Livšics, padomes locekle Jeļena Ņikitina.

VCA ir viens no lielākajiem privātās veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā un tā ambulatorās medicīnas potenciāls ik gadu pieaug. Struktūrvienībās Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jūrmalā, Bauskā, Saldū augsti kvalificēti ārsti un medicīnas personāls sniedz plaša profila ambulatoros pakalpojumus. Vairāk nekā 1500 VCA darbinieki nodrošina pakalpojumus 120 specialitātēs un pakalpojumu virzienos. Uzņēmums ir Rīgas Stradiņa universitātes klīniskās prakses bāze ambulatorajā medicīnā. VCA ilgtermiņā finansiāli atbalsta Latvijas jauno ārstu studijas rezidentūrā, ievieš mūsdienīgas inovatīvas medicīnas tehnoloģijas un atbalsta jaunu terapeitisko pakalpojumu attīstību. Uzņēmumā tiek realizētas darbinieku attīstības programmas – profesionālas konferences un kursi. VCA elektroniskā pakalpojumu sistēma epoliklinika.lv kļuvusi par nozīmīgu posmu klientu apkalpošanas kultūrā. VCA struktūrvienības ķirurģiskās klīnikas „AIWA Clinic” speciālisti sniedz plaša spektra ķirurģisko palīdzību traumatoloģijā, bariatrijā, ortopēdijā, oftalmoloģijā, neiroķirurģijā u.c., kā arī nodrošina pēcoperācijas rehabilitāciju un diagnostiku.