Image

Notikušas izmaiņas akciju sabiedrības „Veselības centru apvienība” (VCA) valdē.

­

VCA valdē ievēlēts jauns valdes loceklis – Aleksejs Derovs.

VCA valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa: „Turpinām strauju attīstību ambulatoro pakalpojumu jomā Latvijā un ar katru nākamo soli aizvien būtiskāks top augsti kvalificētu ārstu un medicīnas speciālistu komandas darbs mūsu uzņēmumā. Tādēļ zinošas, mūsdienīgas veselības aprūpes vajadzības izprotošas medicīnas autoritātes pievienošanās mūsu uzņēmuma valdei uzlūkojama par jaunu soli ambulatoro pakalpojumu kvalitātei mūsu uzņēmumā.” 

VCA valdes loceklis Aleksejs Derovs: „Domāju, ka „Veselības centru apvienībai” ir milzīgs potenciāls un kapacitāte, kas paver plašas perspektīvas attīstības jomā gan medicīnā, gan zinātnē, gan izglītībā. Tai šobrīd ir ievērojama loma Latvijas medicīnas dzīvē, uz ko norāda stabila augšupeja vairāku gadu garumā. Neapšaubāmi, ka galvenā mūsu bagātība ir personāls, jo īpaši mūsu ārsti, kuru darbs jāatbalsta, kā arī jāpiesaista jauni speciālisti, lai varētu maksimāli pilnā apjomā nodrošināt kvalitatīvu medicīnisko pakalpojumu klāstu pacientiem ne tikai Rīgā, bet arī novados.”

Aleksejs Derovs ir pieredzējis ārsts-internists, gastroenterologs ar Eiropas diplomu Gastroenteroloģijā un Hepatoloģijā, medicīnas zinātņu doktors, Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors ar vairāk nekā 10 gadu ilgu pedagoģisko un akadēmisko stāžu, vairāk nekā 100 zinātnisko publikāciju autors, Latvijas Zinātņu Padomes eksperts, dažādu profesionālu starptautisko organizāciju nacionālais pārstāvis, ilggadējs Latvijas Gastroenteroloģijas kongresa ar starptautisku dalību organizācijas komitejas un zinātniskās komitejas loceklis, piedalījies vairāku zinātnisko un klīnisko projektu īstenošanā, bijis ilggadējs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un nutrīcijas klīnikas vadītājs. VCA valdē darbu turpina valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa un valdes loceklis Zigurds Lasovskis. VCA padomes padomes priekšsēdētājs ir Josifs Apts, padomes priekšsēdētāja vietnieks Aleksandrs Livšics, padomes locekle Jeļena Ņikitina un padomes loceklis Dins Šmits.

Uzņēmums ir viens no lielākajiem privātās veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā. Tā 13 struktūrvienībās Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jūrmalā augsti kvalificēti ārsti un medicīnas personāls sniedz plaša profila ambulatoros pakalpojumus iedzīvotājiem. Kopējie uzņēmuma maksājumi valsts kopbudžetā 2019. gadā sasniedz 8,7 miljonus eiro. Vairāk nekā 1200 VCA darbinieki nodrošina pakalpojumus 117 specialitātēs un pakalpojumu virzienos (uzņēmums sniedzis 1 673 767 pacientu aprūpes epizodes 2019. gadā).
VCA ambulatorās medicīnas potenciāls ik gadu pieaug, ir daudzpusīga speciālistu pieredze dažādās medicīnas nozarēs. VCA ir Rīgas Stradiņa universitātes klīniskās prakses bāze ambulatorajā medicīnā. VCA ilgtermiņā finansiāli atbalsta Latvijas jauno ārstu studijas rezidentūrā.
VCA ievieš mūsdienīgas inovatīvas medicīnas tehnoloģijas un atbalsta jaunu terapeitisko pakalpojumu attīstību Latvijā. Uzņēmumā darbinieku tiek realizētas profesionālās attīstības programmas – profesionālas konferences un kursi.
Ar vairāk nekā 300 tūkstošiem pacientu pierakstu gadā VCA elektroniskā pakalpojumu sistēma epoliklinika.lv kļuvusi par īpaši nozīmīgu posmu klientu apkalpošanas kultūrā VCA.
VCA struktūrvienības ķirurģiskās klīnikas „AIWA Clinic” speciālisti sniedz plaša spektra ķirurģisko palīdzību traumatoloģijā, ortopēdijā, oftalmoloģijā, neiroķirurģijā u.c., kā arī nodrošina pēcoperācijas rehabilitāciju un diagnostikas pakalpojumus.