VCA poliklīnika Pulss - Acu spiediena kontrole mājas apstākļos

Nākamnedēļ pie iedzīvotājiem dosies Baltijā pirmais mobilais vakcinācijas punkts

“Veselības centru apvienības” (VCA) medicīnas personāls atbalsta vakcinācijas procesa mobilitāti un jau no šodienas strādā vakcinācijas autobusu pirmajos maršrutos Rīgā un Rīgas apkaimē, bet no nākamās nedēļas pie iedzīvotājiem dosies mūsu Baltijā pirmais šāda veida mobilais vakcinācijas punkts, informē VCA valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

VCA mediķi šodien vakcinē iedzīvotājus Nacionālā veselības dienesta organizētajā īpašajā autobusu maršrutā Rīgā un Rīgas apkaimē. No nākamās nedēļas pirmajos izbraukumos visā Latvijā dosies īpaši vakcinācijas vajadzībām sagatavots un aprīkots mikroautobuss – Baltijā pirmais šāda veida mobilais vakcinācijas punkts.

Pieteikties:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

„Solis pretī veselībai – tā šobrīd ir vakcinācija, un mūsu aicinājums šo soli spert, tāpēc arī vizuāli izmantojam saukli mobilā punkta noformējumā. Šobrīd esam vieni no vadošajiem vakcinācijas procesā, un šādi mēs paplašināsim vakcinācijas pieejamību visā Latvijā. Primāri plānots, ka VCA vakcinācijas mikroautobuss nākamajā nedēļā dosies maršrutos uz darba kolektīviem, kuriem nav piemērotu telpu vakcinācijai un kuros vēl liela daļa darbinieku nav vakcinējušies. Dosimies uz dažādām valsts un pašvaldību iestādēm, privātiem uzņēmumiem, kā arī esam gatavi vakcinēt iedzīvotājus dažādos valsts reģionos. Ņemot vērā, ka tuvojas rudens un ziema, ir svarīgi, lai vakcinācijai iedzīvotājiem būtu pieejami atbilstoši apstākļi. Esam pirmie, kas sagatavojuši darbam un uzsāk šāda veida mobilā vakcinācijas punkta realizāciju,” informē VCA valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

Mobilā punkta izveidošana vakcinācijas vajadzībām ir investīcija ar ieguldījumu ilgtermiņā, jo to turpmāk varēs izmantot arī sezonālajai ērču encefalīta, gripas vakcinācijas nodrošināšanai, kā arī izbraukuma konsultācijām un diagnostisko mērījumu pakalpojumiem darba kolektīvos un iedzīvotājiem visā Latvijā.

„Veselības centru apvienība” ir viens no lielākajiem privātās veselības aprūpes uzņēmumiem Latvijā ar filiālēm Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Talsos, Madonā un Saldū. Vairāk nekā 1500 VCA darbinieki nodrošina pakalpojumus 120 specialitātēs un pakalpojumu virzienos.

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.