Image

Jauns un moderns Holtermonitors C3+ pacientu ērtībām.

­VCA poliklīnikā “Elite” tagad ir pieejams jauns, moderns un pacientiem lietošanā ļoti ērtais bezvadu Holtermonitors C3+, kas ļauj savlaicīgi atklāt sirds ritma traucējumus un citas sirds saslimšanas.

 

Šī Dānijā ražotā diagnostikas iekārta tika prezentēta 2019. gada Parīzē notikušajā kardiologu kongresā. Tās darbību ir novērtējuši un jau ikdienas darbā izmanto speciālisti Lielbritānijā, Vācijā, Austrālijā, Lietuvā u.c. Ar Holtermonitora C3+ palīdzību ir iespējams reģistrēt sirds ritmu nepārtraukti līdz 7 dienām.

Aprakstu veic kardiologs, funkcionalās diagnostikas speciālists dr. Ivars Vaskis.

Ātriju fibrilācija ir viens no izplatītākajām sirds aritmijām. Laicīgi nediagnosticēta, tā pieckārt paaugstina insulta risku. Ātriju fibrilācija ir galvenais insulta, sirdslēkmju un mirstības cēlonis. Šo risku var mazināt ar agrīnu diagnostiku un savlaicīgu ārstēšanu. Modernās un inovatīvās tehnoloģijas var vienkāršot un paātrināt šo saslimšanu diagnostiku. Holtermonitors C3+ aritmijas pārbaudi padara pacientam vieglu un ērtu. Sirds aritmijas gadījumā ārsts var ātri uzsākt nepieciešamo ārstēšanu, lai samazinātu nopietnas slimības risku un uzlabotu dzīves kvalitāti un dzīvildzi.

Holtermonitors C3+ diagnostikai pieejams VCA poliklīnikā “Elite”, Anniņmuižas bulvārī 85, Rīgā.
Uzziniet vairāk un pierakstieties: 8828, 26135455, 67421882, www.epoliklinika.lv.
Ārstniecības iestādes kods: 0100 – 64120.