Image

Informācija par Covid-19 vakcināciju

Veselības centru apvienība” (VCA) veic vakcināciju pret Covid-19, atbilstoši VM rīkojumam nr. 54 Par vakcinācijas procesa organizēšanas kārtību ārstniecības iestādēs”.

     1. Uzsākam konkrētas sabiedrības grupas vakcināciju, saņemot sarakstu no Nacionālā veselības dienesta, par personām, kuras reģistrējušās portālā “manavakcina.lv” vai pa tālruni 8989.

Tajā  iekļautās personas informēsim par pierakstu uz vakcināciju, nosūtot SMS uz sarakstā norādīto kontakttālruni.

     2. Nodrošinām ģimenes ārstu praksēs reģistrēto pacientu vakcinēšanu (ja VCA noslēgta vienošanās ar attiecīgo ģimenes ārstu praksi par vakcināciju).

     3. Nodrošinām ģimenes ārstu praksēs reģistrēto pacientu vakcinēšanu (ja VCA noslēgta vienošanās ar attiecīgo ģimenes ārstu praksi par vakcināciju).

Pacienti no norādītās prioritārās grupas aicināti pierakstīties:

 

 

     4. Kolektīvu vakcinācija tiek veikta, saņemot pieteikumu no Nacionālā veselības dienesta.

Saņemot kolektīva pieteikumu no NVD, sazināsimies ar pieteikumā norādīto kontaktpersonu un vienosimies par vakcinācijas laiku.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un papildus informācija par Covid-19 skatiet šeit.

Vienotais pieraksts uz vakcināciju pret Covid-19: www.manavakcina.lv vai pa tālr. 8989.

Lai veiktu vakcināciju VCA poliklīnikās, līdzi jāņem:

  • Personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte);
  • Izziņa par piederību prioritārai grupai Veselības aprūpes darbinieki.

*Veselības aprūpes darbinieki:

  • Ārstniecības personas, ārstniecības atbalsta personas un darbinieki, kas nodrošina Covid-19 pacientu aprūpi, t. sk. NMPD darbinieki.
  • Slimnīcās un citās ārstniecības iestādēs strādājošas ārstniecības personas un ārstniecības atbalsta personas, darbinieki, kā arī pakalpojuma sniedzēji ārstniecības iestādēm, kas nodrošina veselības aprūpes pakalpojumu nepārtrauktību.
  • Ģimenes ārsti un ģimenes ārstu komandas (prakses).
  • Ambulatorās aprūpes speciālisti un atbalsta personas.
  • Aptiekās strādājošie farmaceiti, farmaceitu asistenti, pārējie aptieku un zāļu lieltirgotavu darbinieki, kas nodrošina zāļu, tajā skaitā vakcīnu, izplatīšanu, loģistiku un pieejamības nepārtrauktību.