Oxygeneo

Oxygeneo

 

­Trīskārša sejas ādas atjaunošana ar tūlītēju efektu. Jau pēc pirmās procedūras sejas āda kļūst gludāka, mirdzoša, mitrināta un aizsargāta no brīvajiem radikāļiem.

  • Novērš ādas pigmentāciju un uzlabo ādas toni
  • Sašaurina poras un samazina grumbiņas
  • Mitrina ādu un atjauno sejas ādas šūnas

 

­Oxygeneo procedūrā izmanto ķermeņa dabīgo skābekli, tādējādi tiek panākta efektīva iedarbība un rezultāti ir redzami jau pēc vienas procedūras. Procedūra palēnina novecošanas procesus un ilgtermiņā uzlabo ādas izskatu, nodrošinot mikrocirkulāciju. Procedūru var veikt jebkurā gadalaikā, arī vasarā, un tā ir piemērota arī jutīgai ādai un/vai ja ir paplašināti asinsvadi. Tās laikā netiek izmantotas vakuuma uzlikas.

OxyGeneo 3in1 procedūra – sastāv no 3 posmiem:

  1. Tripollar RF jeb radiofrekvence – aktivizē ādas atjaunošanos, stimulējot kolagēna un elastīna šķiedru ražošanu.
  2. Oxygeneo jeb oksigenācija – izmantojot fizioloģiskos procesus, kas ir atbildīgi par skābekļa līmeņa paaugstināšanos ādā, maigi atslāņo ādu un sagatavo to aktīvo sastāvdaļu absorbcijai.
  3. Ultraskaņa – izmantojot ultraskaņu, tiek uzlabota asinsrite un veikta atbilstošā seruma ievade dziļāk ādā. Pēc ultraskaņas kolagēna izstrāde ādas dziļajos slāņos paaugstinās par 30%. Tas izpaužas kā manāms liftings un smalko grumbu izlīdzināšanās.

VCA poliklīnikas Pļavnieki Veselības veicināšanas un kosmetoloģijas centrs atrodas Rīgā, A. Saharova ielā 16.

Ārstniecības iestādes kods: 0100-64120.