<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />Infrasarkanā pirts

Pakalpojums Infrasarkanā pirts pieejams VCA poliklīnikās

Infrasarkanā sauna

Infrasarkanā kabīne garantē teicamu ādas kopšanu, tās attīrīšanos un atjaunošanos.

Ķermenis iegūst enerģiju un atveseļojas, parādās lieliska pašsajūta.

Ķermeņa audu sasilšana izsauc dabīgu sviedru izdalīšanās reakciju salīdzinoši zemā gaisa temperatūrā - 40-60°C. Pie tam, sviedru daudzums seansa laikā 2-3 reizes pārsniedz šo pašu rādītāju parastā saunā 90-110°C temperatūrā. Sviedri satur apmēram 80% ūdens un 20% (4 reizes vairāk, nekā parastajā saunā) tādu toksīnu, kā nātrijs, alkohols, nikotīns, holesterols un smagie metāli, kuri uzkrājas organismā sakarā ar to vāju izdalīšanu, kā arī zemādas tauki. Tādējādi, 25-minūšu ilgā seansa laikā tiek nodedzinātas līdz 600 kalorijas. Tas ir līdzvērtīgi noskrietajai 10-15 km distancei.

Paplašinot asinsvadus, infrasarkanais siltums paātrina asinsriti, kas ļauj lielākam skābekļa daudzumam nonākt pie bojātiem orgāniem. Šāda ārstnieciska īpašība dod iespēju mazināt sāpes un paātrināt atveseļošanās procesu. Visefektīvāk infrasarkanais siltums tiek pielietots artrīta, reimatisma un muskuļu krampju ārstēšanā. Bez tam, ķermeņa temperatūra paaugstinās līdz 38.5°C, imitējot organisma reakciju uz infekciju, stabilizējas imūnsistēmas darbība, kas izsauc slimību izraisošo baktēriju un vīrusu bojāeju.

Ņemot vērā, ka ir saslimšanas, pie kurām infrasarkanās pirts iedarbība varbūt kaitīga, lūdzam noteikti sākotnēji pieteikties uz konsultāciju pie fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta. Tādejādi, varēsiet būt pārliecināti par infrasarkanās pirts labvēlīgo iedarbību.