<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />Aparātprocedūra ķermenim

Pakalpojums Aparātprocedūra ķermenim pieejams VCA poliklīnikās: Pļavnieki

Aparātprocedūra ķermenimRadioviļņu ultraskaņas lipolīze un liftings

Izmantojot BTL uzņēmuma ražojumu aparātprocedūrām „Exilis”, tiek piedāvāta neinvazīva grumbas samazinoša un tauku nogulsnējumus likvidējoša terapija.

„Exilis”– tā ir patentēta tehnoloģija, ar kuras palīdzību uz zemādas tauku šūnām vienlaikus iedarbojas gan ar ultraskaņu, gan ar augstas frekvences siltumu. Šī lieliskā, inovatīvā metode ir droša, ērti izmantojama un viegli kontrolējama, tās izmantošana nodrošina ļoti labus rezultātus. Veicot liftingu ar „Exilis” aparātu, nostiprinās audi, paaugstinās ādas tonuss, āda kļūs gluda un samtaina, uzlabojas audu mikrocirkulācija un metabolisms, aktivizējas limfas attece un drenāža.

„Exilis” aparātprocedūra ir vienkārša, bet efektīva kombinētā metode (hipertermija apvienojumā ar ultraskaņu) tauku nogulsnējumu mazināšanai bez ķirurģiskas iejaukšanās, kas īsā laikā koriģē ķermeņa formu un samazina apkārtmēru jau pēc 4-5 procedūrām!

Sasniedzamie rezultāti

· Samazinās taukaudu nogulsnējumi .

· Skulpturējošs efekts.

· Atjaunojas ķermeņa formas.

· Antieidžinga (pretnovecošanās) efekts.

· Paaugstinās ādas tonuss un elasticitāte.

· Samazinās celulīts.

· Āda kļūst gluda un samtaina.

· Atjaunojas kolagēna audi.

Nepārspēta priekšrocība – tā ir īpaša bez sāpēm izmantojama spēcīgas iedarbības sistēma ar visstraujāko iedarbību.

Kopējais procedūru kurss ietver 4-10 procedūras 10 līdz 14 dienu laikā (atkarībā no problēmas sarežģītības pakāpes). Izjūtams, ilglaicīgs un progresējošs efekts tiek sasniegts jau pēc ceturtās procedūras.

Aparāts "Exilis" ir īsts apvērsums skaistumkopšanas industrijā. Pateicoties jaunākās paaudzes tehnoloģijai, kas apvieno augstfrekvences enerģijas un ultraskaņas komplekso un arī atsvaidzinošo iedarbību uz zemādas tauku šūnām, tas nodrošina vienmērīgu iedarbību un medicīnisku efektu.

R – SASNIEGT

Ar mehāniska ultraskaņas enerģijas efekta palīdzību tiek sekmēta šķiedru audu destrukcija, kas palīdz sasniegt tauku šūnas. Ar lielu precizitāti „Exilis” sasniedz dziļos tauku slāņus, vienlaikus dzesēšanas sistēma regulē ādas temperatūru un saudzē maigo ādas aizsargkārtu.

I – IZOLĒT

Tauku nogulsnes lielākoties sastāv no metaboli neaktīvām šūnām. Augstvērtīgā enerģija izraisa precīzi mērķētu termālu sasilšanu. Tādējādi tiek iniciēta vielumaiņas aktivitāte un paātrinās tauku sadalīšanās sasniegtajā mērķa zonā. Vienlaikus apoptozes rezultātā samazinās adipocītu skaits. Tauku šūnu apjoms samazinās, tādējādi mazinās arī tauku slānis.

D – DEAKTIVIZĒT

Mehānisko viļņu iedarbība uzlūkojama kā procesa daļa, kas palīdz atklāt tauku fibrostruktūras, kas būtībā ir taukšūnu dalīšanās iemesls. Pakļaujot konkrētai iedarbībai, taukšūnas tiek izolētas un ir vieglāk sasniedzamas tālākam ārstēšanas procesam.

METODES PRIEKŠROCĪBAS

· Klīniski pierādīta metodes drošība.

· Komforts procedūras laikā.

· Pierādīta efektivitāte.

· Ātri sasniedzams pamanāms efekts.

· Zinātniski pierādīts procedūras iedarbības ilglaicīgums.

· Nav nepieciešama atsāpināšana (anestēzija) procedūras laikā.

· Nav nepieciešams rehabilitācijas process.

· Nav blakusefektu.

Ierobežojumi procedūras veikšanai

Metālisko implantu esamība.

Sirsds-asinsvadu slimības.

Vispārīgas kontrindikācijas fizioterapeitiskām procedūrām.

Procedūras norise

Vizīte vienmēr noteikti sākas ar ārsta konsultāciju, kuras laikā tiek noskaidrots procedūras lietderīgums un iespējamās kontrindikācijas.

Procedūra aizsākas, zem iedarbības zonas novietojot negatīvo elektrodu un nodrošinot tā maksimālu saskari ar ķermeni. Tad ķermeņa problēmu zonai tiek uzklāta īpaša eļļa un ārsts šo zonu apstrādāt ar „Exilis” aparātu. Pacients sajūt vien patīkamu siltumu, nepatīkamas pašsajūtas vai sāpju nav. Aparāta uzgalī ir iemontēts īpašs termometrs. Temperatūras izmaiņas vērojamas displejā. Ja procedūras laikā pacients izjūt diskomfortu, speciālists samazinās aparāta jaudu un noregulēs sajūtām patīkamu temperatūru.

aparatPēc procedūras

Katrs gadījums ir individuāls, taču pastāv dažas kopīgas rekomendācijas pēc šīm procedūrām. Īpaši svarīgs ir dzeršanas režīms – svarīgi 1-3 dienas pēc procedūras izdzert 2-3 litrus ūdens dienā. Tas stimulē vielmaiņu, palīdzot nodrošināt labāku procedūru rezultātu. Ieteicama ir arī limfodrenāža, zema tauku satura produktu diēta un minimāla fiziskā slodze.

Rezultāts

Jau pēc pirmo procedūru seansa ķermeņa apjoms ievērojami samazinās un āda top tvirtāka un elastīgāka.

Kopējais procedūras ilgums ar „Exilis” aparātu ir aptuveni 20 min. Pēc klienta vēlmēm ir iespējams vienlaikus veikt procedūru divām dažādām ķermeņa zonām.

To var apvienot arī ar gaisa spiediena terapiju – ļoti patīkamu atslābinošu, relaksējošu, veselību uzlabojošu procedūru.

Pateicoties „Exilis” aparātprocedūrām, maksimāli ideālu rezultātu iespējams sasniegt ļoti īsā laikā! Tā ir droša, efektīva un ērta procedūra ar lielisku efektu!