<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />Журнал Секреты Здоровья

LV | RU | EN

 

Записаться к семейному врачу

ЖУРНАЛ СЕКРЕТЫ ЗДОРОВЬЯ

Visi zina, ka veselība ir viena no katra cilvēka dzīves pamatvērtībām. Žurnāls „Veselības noslēpumi” ir ģimenei un veselībai veltīts ikmēneša informatīvs izdevums, kas iznāk latviešu un krievu valodās un tiek izplatīts aptiekās, poliklīnikās, veselības centros un doktorātos bez maksas.

Žurnāla „Veselības noslēpumi” mērķauditorija ir aktīvi cilvēki, kuriem prioritāte ir sava un tuvāko veselība un kuri nebaidās kombinēt dažādas ārstniecības metodes, lai nonāktu pie vēlamā rezultāta. Žurnāla tematika aptver plašu noderīgas informācijas klāstu mūsdienu pilsētniekam, intervijas ar speciālistiem. Rakstu autori ir atzīti speciālisti savā jomā, kas sniedz vērtīgu informāciju vienkāršā valodā par dažādu slimību profilaksi, diagnostikas veidiem un ārstēšanas iespējām un metodēm. Katrā žurnāla numurā ir arī dažādu speciālistu, piemēram, kosmetologu, dietologu, psihologu, noderīgi ieteikumi, veselīga dzīvesveida principi un pašpalīdzības noslēpumi dažādām ikdienas situācijām, kad pasliktinājusies veselība.

Kopēja izdevumu tirāža: 30 000 eks. (mēnesī)
Sasniedzama auditorija: 110 000 cilvēku (mēnesī) (bezmaksas izplatīšana)

Informācija reklāmdevējiem: 29722621

Журнал 2017 год

2016 vca.lv Все права защищены. Любой вид копирования контента без письменного разрешения строго запрещен.

Нужна ли вам помощь?

Напишите нам и мы свяжимся с вами

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

 

Яндекс.Метрика