<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />Ārstnieciskā vingrošana pieaugušajiem un bērniem

Pieteikties vizītei!

Pieraksties elektroniski!

 

Pakalpojums Ārstnieciskā vingrošana pieaugušajiem un bērniem pieejams VCA poliklīnikās: Aura, Elite, Jugla, Olvi, Pļavnieki, Pulss 5, Vesels, Liepājas MC

Ārstnieciskā vingrošana pieagušajiem un bērniem

Ārstnieciskā vingrošana zālē 

Vingrošana palīdzēs, ja ir sāpes mugurā, locītavās vai muskuļos, skolioze, stresa radīts sasprindzinājums, nepareiza stāja, neiroloģiskas saslimšanas vai bijušas traumas.

Nodarbības tiek organizētas bērniem un pieaugušajiem individuāli vai   grupās.  Fizioterapeits atkarība no Jūsu saslimšanas izveidos vingrojumu programmu, ko varēsit veikt mājās.  

Vingrošana grūtniecēm

Mazuļa gaidīšanas laikā sievietes emociju pasaule ir ļoti mainīga – reizēm sieviete jūtas nomākta, bet reizēm – priecīga, un šis emociju virpulis nereti liek viņai justies nedrošai par nākotni. Ja topošā māmiņa grūtniecības laikā jūtas labi un ginekologs viņai ir atļāvis fiziskās aktivitātes, tad vingrošana ir ļoti noderīga gan fiziskai, gan psiholoģiskai labsajūtai.

Vingrošana grūtniecības laikā stiprina sievietes ķermeņa muskulatūru, samazina svaru, uzlabo stāju un asinsriti, kas palīdz pret kāju tūsku, speciāli izstrādāti vingrojumi samazina vēdera aizcietējumu veidošanos.

Atcerieties: nūjošana darbina 90% ķermeņa muskuļu, neviena cita sportiskā aktivitāte šajā ziņā ar nūjošanu nespēj sacensties!

Gatavošanās

Nūjošana pavasarī prasa mazliet no pietnāku gatavošanos nekā vasarā. Jāiegādājas lietus necaurlaidīga jaka ar kapuci un ērtas, atsperīgas sporta kurpes ar labu amortizāciju. Vasarā var staigāt kaut vai kailām kājām, ja tuvumā ir kāds tīrs zālājs. Vienalga, pavasarī, vasarā vai ziemā, – ieteicams ņemt līdzi nelielu mugurso mu (noteikti – ar divām lencēm, jo soma jāliek vienlaikus uz abiem pleciem!) ar pudeli minerālūdens.

Ārstniecīskā  masāža arī zīdaiņiem un bērniem:

Maigi pieskārieni un glāsti zīdainim ir vienlīdz svarīgi kā pārtika un gaiss un tie ir kā valoda, kura labi saprotama mazuļiem. Masāža labvēlīgi ietekmē mazuļa ādas, muskuļu, locītavu, saišu, cīpslu, asinsrites, limfatiskās sistēmas un nervu sistēmas darbību un attīstību.  

  • zīdaiņiem no 1 mēneša vecuma līdz 1 gadam;
  • bērniem no 1 gada līdz 18 gadu vecumam;
  • tagad, ar ārsta nosūtījumu, ir pieejamas BEZMAKSAS masāžas bērniem no 1 mēneša līdz 18 gadu vecumam. (Pakalpojums ir pieejams tikai AS "Veselības centru apvienība" poliklīnikā "Pļavnieki")