Drukāt

Pieteikties vizītei!

Pieraksties elektroniski!

 

Pakalpojums Akupunktūra, refleksoterapija pieejams VCA poliklīnikās: Elite, Pulss 5

Akupunktūra refleksoterapija

Akupunktūra ir viena no tradicionālajām ķīniešu (jeb austrumu) medicīnas nozarēm un ir pazīstama arī kā „adatu terapija”.

Akupunktūra ir ļoti tievu adatu precīza ievadīšana akupunktūras punktos uz cilvēka ķermeņa. Tas nav ne sāpīgi, ne biedējoši. Lielākā daļa cilvēku uzskata ārstēšanos par ļoti relaksējošu procedūru un seansa laikā bieži aizmieg.

Refleksoterpaija (jeb akupresūra) – ta ir iedarbība uz ādas virsmas bioloģiski aktīvajiem punktiem ar speciāla masaža metodēm.

Gan akupunktūras gan refleksoterapijas vispārējā ārstnieciskā ietekme ir šāda: tā mobilizē organisma resursus un uzlabo pretošanās spējas patoloģiskiem faktoriem; normalizē orgānu funkcionālo stāvokli; normalizē hormonu un citu organisma fizioloģiskos procesus regulējošu bioloģiski aktīvo vielu saturu un atjauno to līdzsvaru; normalizē endokrīnās sistēmas funkcijas; stimulē virsnieru dziedzeru garozas vielas funkcijas; stimulējoši iedarbojas uz leikocītiem; palielina pretvielu daudzumu un uzlabo organisma pretošanās spējas.

Sertificēts akupunktūras un aurikulopunktūras ārsts  Aleksandrs Derovs (VCA-Elite)  veic: