<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> Akupunktūra, refleksoterapija

Pieteikties vizītei!

Pieraksties elektroniski!

 

Pakalpojums Akupunktūra, refleksoterapija pieejams VCA poliklīnikās: Elite, Pulss 5

Akupunktūra refleksoterapija

Akupunktūra ir viena no tradicionālajām ķīniešu (jeb austrumu) medicīnas nozarēm un ir pazīstama arī kā „adatu terapija”.

Akupunktūra ir ļoti tievu adatu precīza ievadīšana akupunktūras punktos uz cilvēka ķermeņa. Tas nav ne sāpīgi, ne biedējoši. Lielākā daļa cilvēku uzskata ārstēšanos par ļoti relaksējošu procedūru un seansa laikā bieži aizmieg.

Refleksoterpaija (jeb akupresūra) – ta ir iedarbība uz ādas virsmas bioloģiski aktīvajiem punktiem ar speciāla masaža metodēm.

Gan akupunktūras gan refleksoterapijas vispārējā ārstnieciskā ietekme ir šāda: tā mobilizē organisma resursus un uzlabo pretošanās spējas patoloģiskiem faktoriem; normalizē orgānu funkcionālo stāvokli; normalizē hormonu un citu organisma fizioloģiskos procesus regulējošu bioloģiski aktīvo vielu saturu un atjauno to līdzsvaru; normalizē endokrīnās sistēmas funkcijas; stimulē virsnieru dziedzeru garozas vielas funkcijas; stimulējoši iedarbojas uz leikocītiem; palielina pretvielu daudzumu un uzlabo organisma pretošanās spējas.

Sertificēts akupunktūras un aurikulopunktūras ārsts  Aleksandrs Derovs (VCA-Elite)  veic:

  • Adatu terapiju  (Ķīnas tradicionālās medicīnas metode, kur izmanto iedarbību uz ādas virsmas bioloģiski aktīvajiem punktiem ar speciālām netraumatiskām adatām).
  • Moksa terapiju  (Ķīnas tautas medicīnas ārstniecības metode, kas apvieno akupunktūras un siltuma terapijas principus un ko pielieto slimību profilaksei un ārstēšanai. Tās pamatā ir organisma atbildes reakcija uz temperatūras kairinājumu akupunktūras apvidū.
  • Akupresūru  (bioloģiski aktīvo punktu masāža)
  • Sejas kosmētisko masāžu ar aparātu „HanShen”  (masāža ar speciāliem elektrodiem, kas samērcēti homeopātiskos preparātos bagātīgi mitrina un baro ādu, uzlabo tauku dziedzeru darbību, paaugstina muskuļu tonusu, veicina toksīnu izvadi, izlīdzina grumbas, noņem pietūkumu)
  • Mezoterapiju (estētisko un ārstniecisko)  (metode, ar kuras palīdzību ādā tiek ievadītas ārstniecisko preparātu mikrodevas, lai efektīvi atjauninātu sejas ādu, padarītu to tvirtu un elastīgu, cīnītos ar pigmentācijas problēmām, likvidētu sīkās krunciņas un aknes izpausmes), t.sk.alopeciju (matu izkrišanas) ārstēšanu ar firmas Heel homeopātiskiem preparātiem
  • Homeosiniatriju  (ampulētu preparātu ievadīšana akupunktūras punktos)
  • Krūšu dziedzeru palielināšanu ar medikamentozām injekcijām.