<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> VCA POLIKLĪNIKA PULSS 5

LV | RU | EN

 

 

Lāčplēša iela 38, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:
67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67286673
www.pulss5.vca.lv

Pulss5

 

 

 

 

Par lielisku pašsajūtu un sapņu piepildījumu!

Pašā pilsētas centrā moderna, ērti iekārtota un mūsdienīga veselības atguves un nostiprināšanas platforma, kurā saimnieko brīnišķīgi speciālisti, - tāda ir VCA poliklīnika «Pulss 5». Pacientu uzticība poliklīnikai balstās uz trim vaļiem – unikāli, plaša spektra izmeklējumi, mērķtiecīga ārstēšana, izmantojot inovācijas medicīnā, un rehabilitācija.

Jaunākās diagnostikas metodes

Mūsuprāt, mūsdienīgas diagnostikas formula ir: SPECIĀLISTS + TEHNOLOĢIJAS = REZULTĀTS! Šī formula mūsu poliklīnikā tiek īstenota ar panākumiem. Jaunākās paaudzes tehnoloģijas nodrošina precīzus izmeklējumu rezultātus. Pacientiem varam piedāvāt arī unikālus izmeklējumus, piemēram, aknu elastogrāfiju, kas sniedz noderīgu informāciju par aknu fibrozes/cirozes stadiju. Tas ir mazinvazīvs izmeklējums, kā alternatīva aknu biopsijai. Savukārt portatīvā neirometrijas ierīce ļauj izdarīt kvalitatīvu sensorisko testēšanu, pārbaudot nervu jutības pakāpi neiropātijas un diabēta slimniekiem.

Veselās acs klīnika

Redzēt dzīvi, baudīt to visā tās skaistumā un krāsās ir milzīga bagātība, kas jāsaudzē. Ne velti acis un redzi salīdzina ar briljantu. Palīdzēsim nosargāt dzīves redzējuma asumu un spēku briljanta spožumā! Mūsu rīcībā ir labākais, ko var sniegt mūsdienu medicīna – speciālisti, tehnoloģijas un serviss.

EGV klīnika

Drīzumā «Pulss 5» piektajā stāvā tiks atvērta neauglības ārstēšanas klīnika EGV, kurā strādā vispieredzējušākie speciālisti Latvijā – ginekologi, fizioterapeiti un psihoterapeiti. EGV klīnika nodrošinās pacientu reproduktīvās veselības aprūpi un sniegs iespēju kļūt par vecākiem tiem, kuriem konstatēta diagnoze – neauglība.

 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.