<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> Plavnieki (TEST)

LV | RU | EN

 

A.Saharova iela 16, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:
67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67136979
www.plavnieki.vca.lv
Plavnieki
 

 

 

 

 

Lai veselība ir harmonijā!

Rosīgas un aktīvas apkaimes viducī esam kā vaduguns, lai norādītu ceļu uz dzīvi bez slimībām, apvienojot modernākās diagnostikas un ārstēšanas iespējas, kā arī pacientiem piedāvājot ārstēšanos lielisku speciālistu uzraudzībā.

Diagnostika

Kaut arī nodrošinām plašu izmeklējumu spektru, īpaši lepojamies ar jaunākās paaudzes datortomogrāfu un vienu no modernākajiem ultrasonogrāfiem. Tie ārstam palīdz sekmīgi uzraudzīt grūtniecību un jau no divu nedēļu vecuma noteikt augļa pataloģijas vai pārmaiņas. Tāpat pie mums pieejamas digitālās rentgena iekārtas, doplerogrāfija (duplex), mamogrāfs un osteodensitometri.

Kompleksās veselības pārbaude

Mūsu pacienti īpaši iecienījuši kompleksās veselības pārbaudi jeb «Check-up» programmu. Vienas vai divu dienu laikā ārsti veic visas nepieciešamās pārbaudes un iesaka atbilstošu ārstēšanos, ja tāda nepieciešama. Viena no svarīgākajām šīs programmas priekšrocībām ir iespēja konstatēt slimību agrīnā stadijā, kamēr tā vēl norit bez simptomiem. Dienas stacionārā strādā izcils ārstu kolektīvs. Pieredzējuši un prasmīgi ķirurgi konsultē un veic mazinvazīvas operācijas.

Ārstēšana un rehabilitācija

Piedāvājam plašu ārstniecības kompleksu - vairāk nekā 100 dažādu nozaru ārstu sniedz profesionālas konsultācijas, diagnosticē un nodrošina labāko veselības aprūpi, savukārt mūsu rehabilitācijas centrā pacienti mierīgā gaisotnē var atgūt veselību. Piedāvājam plašas ūdensdziedniecības iespējas, kā arī rehabilitologu un ergoterapeitu pakalpojumus.

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.