Talejas iela 1, Rīga
Reģistratūra: 28448595

www.mezaparka.vca.lv

 Mezaparka doktorats

 

 

 

 

 

VCA Mežaparka doktorāts atrodas jaunajā, modernajā Valsts ieņēmumu dienesta ēkā Talejas ielā 1 un piedāvā operatīvu, diskrētu un profesionālu plaša spektra diagnostiku, ārstu konsultācijas un rehabilitāciju. VCA Mežaparka doktorāts ir aprīkots ar mūsdienīgu aparatūru, ar kuru iespējams ātri un kvalitatīvi veikt precīzus izmeklējumus. Liela daļa mūsu pacientu ir sievietes, tādēļ doktorātā pieejams plašs pakalpojumu klāsts sievietes veselībai.

Diagnostika

VCA Mežaparka doktorātā izmeklējumus, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas, saudzīgi, ātri un diskrēti veic pieredzējuši un kvalificēti speciālisti. Pēc diagnostikas profesionālas konsultācijas iespējams saņemt gan par iekšķīgām slimībām, gan sirds-asinsvadu slimībām, konsultēties ar acu veselības speciālistu, ginekologu un dermatologu. Ja konstatēta nopietnāka saslimšana, doktorāta ārsti nekavējoties nosūtīs pacientu pie kompetentāka speciālista, organizējot arī pierakstu.

Rehabilitācija un veselības uzturēšana

VCA Mežaparka doktorāta speciālistu uzmanības centrā ir pacientu veselība un darbaspēja, iespējami ātra un efektīva problēmu risināšana, kā arī veselības nostiprināšana ilgtermiņā. Doktorātā pieejamas dažādas masāžas un fizioterapijas procedūras, rūpējoties īpaši par tiem, kas daudz laika pavada, sēžot pie datora.