<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> VCA poliklīnikā "Aura" atvērts jauns otolaringoloģijas (LOR) kabinets 

LV | RU | EN

 

 

VCA poliklīnikā "Aura" atvērts jauns otolaringoloģijas (LOR) kabinets rsz lor kabinets aura 1

 

Poliklīnikā AURA atvēries jauns Otolaringologa kabinets, kas ir aprīkots ar operatīvai un kvalitatīvai ārstniecībai nepieciešamu modernu aparatūru ražotu Vācijā, ATMOS. 

Pacienta izmeklēšanu dakteris var izmantot binokulāro mikroskopu, koagulācijai tiek izmantota elektroradioķirurģijas iekārta Kentamed, kas ļau veikt manipulāciju daudz saudzīgāk un mazāk traumatiski.

Diagnostikas precizēšanai var veikt tiešo mikrolaringoskopiju, nepieciešamības gadījumā biopsijas paņemšanu. Labdabīgu veidojumu ekscīziju.

Priekšrocības ārstiem:
  • ergonomiska darba vide;
  • ATMOS mikroskops ļauj dignosticēt vissīkākās izmaiņas ausu bungplēvītē;
  • ar fleksiblā nazofarinoskopa palīdzību būs iespējams diagnosticēt veidojumus, izmaiņas ne tikai degunā, bet arī balsenē, kā arī veikt polipu, mezgliņu noņemšanu un citas manipulacijas;
  • ar radiofrekvenču iekārtu KENTAMED būs iespējams veikt saudzīgu asiņošanu apturēšanu;
  • instrumenti tiek uzturēti patstāvīgi pacientiem nepieciešamajā temperatūrā.
Priekšrocības pacientiem:
  • ergonomisks pacienta krēsls - pacients jūtas ērti;
  • instrumentālās izmeklēšanas laikā pacientam nav nepatīkamu izjūtu saskaroties ar aukstu metālu; 
  • pacientiem, it īpaši mazajiem nav jābīstas no lielajām šļircēm pie ausu skalošanas. 

Standarta vizītē ietilpst ārsta konsultācija un diagnostika: bungplēves mikroskopija, timpanometrija, refleksometrija 

Pieņemšanas veic: 

  • Alla Naļežitaja
  • Arturs Barščevskis

Diagnostika un manipulācijas

Timpanometrija

ir bungu dobuma spiediena un dzirdes kauliņu kustīguma noteikšana, ko izdara ar timpanometru, kā rezultātā iegūst grafisku attēlu pēc kura spriež par auss stāvokli, tā tiek pielietota arī refleksu noteikšanai iekšējās auss muskuļiem. Pats timpanometrs ir neliels aparāts, kas aprīkots ar ekrānu, kurā parādās līknes, kas norāda, kā auss plēvīte atbild uz spiedienu, un nosaka iekšējās auss muskuļu refleksus. Pati metode ir absolūti nesāpīga un droša kā rezultātā viegli pielietojama kā pieaugušajiem tā bērniem.

Refleksometrija

ir bungplēvītes kustīguma noteikšana un spiediena mērīšana ārējā auss ejā. Šīs metodes veikšanas laikā auss ārējā ejā tiek ievadīta ierīce ar uzgali, ar kuru iegūtie rezultāti palīdz apstiprināt vidusauss iekaisumu, kā arī cita veida iekaisuma procesus pat tajos gadījumos kad ar parasto LOR spoguli neko konstatēt neizdodas. Šīs metodes veikšanas laikā pacientam nav nepatīkamu sajūtu līdz ar to šo procedūra patīk gan pieaugušajiem gan bērniem.

Otoakaksutiskā emisija

Izmeklējumu veids, ar kura palīdzību var pārbaudīt iekšējās auss darbību. Īpaši svarīgi to ir veikt jaundzimušajiem un bērniem, jo šī metode ļauj konstatēt dzirdes pavājināšanos kas jaundzimušajiem ir bīstami sakarā ar to, ka tas var iespaidot viņu garīgo attīstību un viņi attīstīsies lēnāk par saviem vienaudžiem, bet skolas vecuma bērniem sakarā ar pavājināto dzirdi bieži ir grūtības skolā, viņi kļūst nesabiedriski. Bieži tieši dzirdes traucējumi ir par iemeslu šiem notikumiem, tāpēc nepieciešama otoakustiskās emisijas izmeklējums. Īpaši efektīva šī metode ir tieši zīdaiņiem, kuriem vēl nav iespējams piemērot parastās dzirdes pārbaudes metodes. Šī metode ir neinvazīva un nesāpīga.

Audiometrija

Audiometrija ir precīza dzirdes sliekšņa pārbaude ar elektroakustisku aparatūru. Tā ir rekomendējama visa vecuma personām vismaz reizi divos gados, savukārt personām, kuras saskaras ar troksni ikdienā nepieciešams veikt pārbaudes reizi gadā. Īpaši šī metode ir ieteicama skolniekiem un jauniešiem jo šeit ir daudzi riski, skaļa mūzikas klausīšanās, diskotēkas, savukārt vecākiem cilvēkiem notiek dzirdes funkcijas samazināšanās un veicot izmeklējumu un ievērojot ārsta ieteikumus jūs saglabāsiet labu dzirdi ilgāk. Audiometrijas laikā pacientas atrodas speciālā kabīnē, uz kuru raida dažādas frekvences skaņas nosakot skaņu kuru pacients nedzird un izvērtējot to atbilstību normai.

Ausu vai deguna blakusdobumu skalošana

Ja jums konstatēts iekaisums kādā no deguna blakusdobumiem, jums tiks veikta dobuma skalošana, pie mums tas ir tik pat kā nesāpīgi skarā ar to, ka visas manipulācijas tiek veiktas vietējās anestēzijas kontrolē kā rezultātā jūs neko nejūtat un procedūra jums būs daudz tīkamāka. Mēs piedāvājam arī ausu skalošanu, kuras laikā ar ūdens strūklu tiek izskaloti ausu sēra korķi, kā arī pie dažādiem ausu iekaisumiem veikta dezinfekcija skalojot. Procedūra tiek veikta saudzīgi izmantojot modernu tehniku kas līdz ar to notiek pilnīgi nesāpīgi vairumam cilvēku. 

Atceries, ka jebkādas sajūtas, kas raksturojas ar ausu sāpēm vai subjektīvu sajūtu, ka ir pavājinājusies dzirde, ir 100% iemesls, kādēļ steidzami nepieciešams meklēt speciālista padomu, nevis nogaidīt vai nodarboties ar pašārstēšanos.

VCA AURA, Rīgā, Nīcgales ielā 5

Pieraksties: 677999778828 vai www.epoliklinika.lv

 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.