<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> AS "VESELĪBAS CENTRU APVIENĪBA" APVIENO POLIKLĪNIKAS

LV | RU | EN

 

18.12.2013

Kopš 2013.gada 01.novembra medicīnas centri – «Aura R» (Purvciems), «Elite» (Imanta), «Pulss 5» (Rīgas centrs), «Vesels» (Sarkandaugava), «Pļavnieki», «Jugla» un «Olvi» (Daugavpilī) ir apvienoti vienā nosaukumā – VCA («Veselības centru apvienība»).

«Ar resursu optimizāciju un prasmīgu teritoriālo plānojumu jau pašlaik sniedzam rīdziniekiem daudz kvalitatīvākus diagnostiskos, medicīniskos un rehabilitācijas pakalpojumus, un tas ir tikai sākums,» saka valdes priekšsēdētāja Viktorija Zefīrova.

Viņa ir pārliecināta, ka jau tuvākajā laikā jaunā apvienība būtiski paaugstinās medicīniskās apkalpošanas līmeni Latvijā, piesaistot labākos ārstus, medicīnisko personālu un ieviešot modernās medicīniskās tehnoloģijas slimību diagnosticēšanā,ārstēšanā, rehabilitācijā un profilaksē.

«Rīdzinieki ir pelnījuši saņemt tādu medicīnisko aprūpi, kas atbilst Eiropas galvaspilsētas standartiem. Tā ir VCA misija, un mēs ne mirkli nešaubāmies par tās veiksmīgu īstenojumu.»

DATORTOMOGRĀFIJA

Izmeklējumi notiek ar jaunākās paaudzes datortomogrāfu, kam ir 64 detektoru sensorā sistēma, kas paredzēta precīzākai jebkuru orgānu un organisma sistēmas vizualizācijai. Asinsvadu tomogrāfijā izmanto kontrastvielu, tādēļ pirms izmeklējuma ir nepieciešamas asinsanalīzes nieru funkcionālās darbības noteikšanai.

MAGNĒTISKĀS REZONANSES IZMEKLĒJUMS (MRI)

Visprecīzākā organisma sistēmas un visu orgānu slimību spektra diagnostika (iekļaujot agrīnu onkodiagnostiku). Pilnīgi kontrindicēts tiem, kam ir elektroniskie elektrokardiostimulatori un sirds vārstuļi. Ar zināmu piesardzību šo izmeklējumu ārsti nosaka grūtniecēm (mazāk bīstams par KT).

NEINVAZĪVĀ KARDIOSISTĒMA – NICAS

Mūsdienīga diagnostikas metode ļauj izmeklēt asinsrites stāvokli asinsvados – sirds asinsvadu sistēmas hemodinamisko stāvokli. Sirds slimību diagnosticēšanā šo metodi parasti izmanto vienlaikus ar EKG, asinsspiediena un pulsa mērījumiem, bieži – ar spirogrāfiju, kas ļauj krasi paaugstināt precīzas diagnostikas iespējas.

SAUDZĒJOŠĀ LOR ĶIRURĢIJA

Mūsdienīgu endoskopu, skuvekļu, radioviļņu un citu speciālu instrument pielietošana ļauj operēt bez griešanas vai arī ar minimāliem audu bojājumiem. Ātra audu atjaunošanās un dzīšanas process pēc operācijas, nav rētu – visas operācijas noris dienas stacionārā.

NEIROMIOGRĀFIJA

Neiromuskulārās sistēmas funkcionālā stāvokļa novērtēšanas metožu komplekss, kas ļauj noteikt neiromuskulārā aparāta bojājumu līmeni. Neirologi, ortopēdi, ķirurgi, traumatologi, pediatri šo izmeklējumu nosaka pacienta slimības tālākai diagnosticēšanai.

LĀZEROFTALMOLOĢIJA

Ar dažādiem lāzera veidiem ārstē glaukomu, tīklenes slimības, sekundāro kataraktu. Galvenā lāzeroperācijas priekšrocība – netraumē acs ābolu, ātra acs un redzes šūnu atjaunošanās. Visas operācijas – ambulatori!

DIENAS ĶIRURĢISKAIS STACIONĀRS

Augsta ķirurgu kvalifikācija + jaunākā diagnostikas un ārstēšanas iekārta. Saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, līdz pat 80% plānoto operāciju (uroloģija, ginekoloģija, LOR, proktoloģija, ortopēdija, asinsvadu ķirurģija, u.c) veic dienas stacionārā.

PILNA DIAGNOSTIKA VIENĀ VAI DIVĀS DIENĀS

Kompleksās organisma pārbaudes programmas bīstamu slimību agrīnai noteikšanai. Visas operācijas veic dienas stacionāra apstākļos. Kardiogramma, onkoloģisko risku noteikšana, sieviešu un vīriešu veselības stāvokļa noteikšana, ikgadējā klīniskā izmeklēšana.

REHABILITĀCIJA UN ATVESEĻOŠANĀS

Pilns atveseļošanās procedūru kurss, ieskaitot dietoloģiju, masāžu, ārstniecisko fizkultūru, dubļu vannas (balneoloģiju), baseinu un citas ūdens procedūras, īpašas programmas jaunajām māmiņām un grūtniecēm. Atveseļošanās pēc operācijas un traumas, ergoterapija, kinēzes terapija.

ANESTĒZIJA AR WAND STOMATOLOĢIJĀ

Datorizēta vietējā anestētiķa pievades sistēma – viegla un ērta alternatīva tradicionālajai vietējai anestēzijai. Īpaši rekomendēta mazajiem pacientiem piena zobu ārstēšanā (kariess, pulpīts), kā arī pacientiem stresa stāvoklī.

PODOMETRIJA

Diagnosticē ķermeņa masas sadalījumu uz pēdām. Monitorā atzīmē nepietiekami noslogotos un pārslogotos pēdu apgabalus. Podometrijas rezultāts – pareizs pēdas novietojums. Nosliece uz pēdas deformēšanos ļoti bieži tiek mantota.

 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.