<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />AS "VESELĪBAS CENTRU APVIENĪBA" ATBALSTA FESTIVĀLU "ARTISSIMO"

LV | RU | EN

 

04.06.2015

2013. gadā Hermaņa Brauna Fonds lika pamatus jaunai tradīcijai – vasaras mūzikas un mākslas festivālam ARTISSIMO, kas Dzintaru koncertzālē pulcē izcilus klasiskos, pasaules mūzikas meistarus, džeza orķestrus un grupas. Arī šogad ar A/S „Veselības centru apvienība” atbalstu, notiks 9 dažādi koncerti.

Aleksandrs Sladkovskis

Foto: Festivāla "Artissimo" mākslinieciskais vadītajs un galvēnais diriģents Aleksandrs Sladkovskis (Krievija)

Festivāls tiks atklāts 30. jūnijā ar programmu, veltītu Čaikovska 175 dzimšanas dienai, kas būs viens no četriem koncertiem - veltītiem izcilajam komponistam, kuru atskaņos Tatarstānas simfoniskais orķestris. Festivāla atklāšanas koncertam sekos pasaulslavenā Tarem Kvarteta no Krievijas koncerts, kas ar savu sniegumu priecējis gan princi Čārlzu, gan Romas pāvestu. Festivāla programmas koncerti izies arī ārpus Dzintaru koncertzāles sienām uz Dubultu evaņģēliski luterisko baznīcu, kur uzstāsies jaunās mākslinieces ar Johana Sebastiana Baha Franču uvertīru un baroka laikmeta franču komponistu mūziku un vienīgo bezmaksas koncertu pie t/c Origo, kur skanēs operas ārijas un džeza mūzika. Augusta sākumā - 3.08. Artissimo ieskanēsies ugunīgākos ritmos ar Barbaras Hendriksas un viņas blūzbenda sniegumu, kam nākamajā dienā sekos Fanfare Ciocarlia – čigānu brasa orķestris no Rumānijas. Savukārt festivāla noslēgums piederēs operetes mūzikai – Imres Kalmana „Silvai”, kuru atskaņos Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra mākslinieki, bet izdziedās un izdejos Ungārijas operetes solisti.

VCA kopā ar citiem festivāla atbalstītājiem un organizatoriem palīdzēs tapt burvīgam muzikālam notikumam, kas deviņos koncertos priecēs dažādu žanru mū

Biļetes uz festivāla koncertiem var iegādāties www.bilesuserviss.lv mūzikas cienītājus burvīgā vietā un atmosfērā – jūras krastā Dzintaros.


 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.