<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=356876748724153&ev=PageView &noscript=1"/> VCA ārstiem Veselības ministrijas atzinības un pateicības raksti

LV | RU | EN

 

 

VCA ārstiem Veselības ministrijas atzinības un pateicības rakstivca arsti

Latvijas Republikas Veselības ministre Anda Čakša 3.maijā veselības nozares darbiniekiem pasniedza Veselības ministrijas balvas par ieguldījumu un veiksmīgu sadarbību veselības aprūpes nozares attīstībā, kā arī Veselības ministrijas Atzinības un Pateicības rakstus. Šo nozīmīgo novērtējumu saņēma arī trīs pacientu iemīļotas Veselības centru apvienības ārstes – VCA „Pļavnieki” oftalmoloģe Nadežda Roščinkina, VCA „Jugla” endokrinoloģe  Inguta Stūra un VCA „Liepāja” galvenā ārste Olita Ševčuka.

Par ilggadēju, pašaizliedzīgu un profesionālu ārsta pienākumu pildīšanu un jauno kolēģu izglītošanu Veselības ministrijas Atzinības rakstu saņēma VCA “Pļavnieki” ārste, oftalmoloģe Nadežda Roščinkina. Viņa neatlaidīgi pilnveidojas pati un devīgi dalās savās zināšanās ar jaunajiem kolēģiem. Viņas uzraudzībā un vadībā apgūst praktiskās iemaņas jaunie kolēģi, kuri apmācās oftalmoloģijas rezidentūrā. Viena no pirmajam viņa apguva e-veselības sistēmas lietošanu un iesaistījās savas nodaļas ārstniecības personu e-veselības sistēmas apmācībā. Ir apguvusi un prasmīgi pielieto praksē tādas jaunas metodes acu slimību diagnostikā, kā intraokulārās optiskās koherences tomogrāfija u.c.. Nadežda Roščinkina ir viena no VCA pacientu iecienītākajām speciālistiem savā jomā, jo savus tiešos darba pienākumus veic ar lielu atbildības sajūtu, prot veidot radošu atmosfēru, ir iemantojusi gan kolēģu, gan pacientu cieņu. 

Par ilggadēju, godprātīgu darbu, ieguldījumu Latvijas iedzīvotāju endokrinoloģisko slimību ārstēšanā Veselības ministrijas Pateicības rakstu saņēma VCA „Jugla” endokrinoloģe Inguta Stūra. Ik dienu daktere prasmīgi un nesavtīgi palīdz pacientiem. Strādājot roku rokā ar savu ilggadējo medicīnas māsu, daktere vienmēr atradīs laiku ikvienam, kam nepieciešama medicīniskā palīdzība, konsultācija, vai tikai atbildes uz pāris jautājumiem. Ārste vienmēr aktīvi iesaistījusies, lai rūpētos par iedzīvotāju veselības saglabāšanu un slimību profilaksi. Viņa regulāri apmeklē profesionālās kvalifikācijas kursus, seminārus, kongresus. Ir piedalījusies starptautiskos pētījumos kā galvenais pētnieks cukura diabēta jautājumos. Inguta Stūra bija viena no pirmajām, kas e-veselības platformu veiksmīgi sāka lietot ikdienas darbā, un viņas izrakstīto recepšu skaits bija pārliecinoši lielākais visā Veselības centru apvienībā.    

Par godprātīgu un profesionālu ārsta pienākumu pildīšanu Veselības ministrijas Pateicības rakstu saņēma VCA Liepājas medicīnas centra galvenā ārste Olita Ševčuka. Daktere Ševčuka ir enerģiska, atsaucīga, iejūtīga, nosvērta un korekta, vienmēr gatava pilnveidoties. Darba gaitas viņa sākusi kā terapeite un nodaļas vadītāja gan poliklīnikā, gan stacionārā. Pašreiz daktere Ševčuka pievērsusies ģimenes ārsta praksei, vienlaikus vada VCA Liepājas medicīnas centra dienas stacionāru.

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.