Drukāt

16.04.2015

Purvciemā atklāta jauna zobārstniecība poliklīnikā “Aura”

AS „Veselības centru apvienība” (VCA) šogad ir investējusi 400 000 eiro VCA poliklīnikas „Aura” zobārstniecības renovācijā un paplašināšanā. Jaunā zobārstniecības darbu uzsāka 2015. gada 21. aprīlī.

Purvciemā atklāta jauna zobārstniecība poliklīnikā Aura

Jaunatvērtajā zobārstniecībā investīcijas ir ieguldītas medicīnas aparatūrā, instrumentos, telpu remontā, kondicionēšanas un ventilēšanas sistēmu ierīkošanā, lai pacientiem nodrošinātu augsta līmeņa medicīnas pakalpojumus drošā vidē.

Vidējs cenu līmenis ārstēšanai un diagnostikai, izmantojot jaunākos tehnoloģiju sasniegumus

VCA zobārstniecībās ir sagatavoti ārsti, lai sniegtu valsts apmaksātos pakalpojumus bērniem.”Aurā” ir pieejamas modernas diagnostikas iespējas, izmantojot panorāmas un 3 dimensiju rentgenu, lai nodrošinātu terapiju, ķirurģiju un tik aktuālos ortodontijas pakalpojumus ikviena vecuma pacientiem. Tieši pacientu un darbinieku drošība, raugoties no medicīniskiem aspektiem, ir bijis viens no galvenajiem kritērijiem zobārstniecības renovācijas plānam. Apvienojumā ar jaunāko zobārstniecības tehnoloģiju, ārstēšanas metožu pielietojumu un racionālu darbinieku resursu izmantošanu, VCA plāno kļūt par zobārstniecību, kurā, maksājot vidēja līmeņa cenu par pakalpojumu, pacients saņems augsta līmeņa speciālistu palīdzību mūsdienīgā vidē.

Darbu sāks zobu tehniskā laboratorija

Lielākā daļa investīciju jaunajā VCA poliklīnikas „Aura” zobārstniecībā ir atvēlēta speciālām telpām un modernam aprīkojumam zobu tehniskajai laboratorijai, kas tagad uzņēmumam sniegs iespēju kādreiz izmantoto ārpakalpojumu veikt sava uzņēmuma ietvaros. Jaunā laboratorija varēs nodrošināt visa spektra zobu protēžu izgatavošanu no ierastajām izņemamajām līdz augsti tehnoloģiskām implantu protēzēm.

Latvijā, pacientu skaits, kuri izvēlas zobu implantus, ar katru gadu pieaug, jo paaugstinās pacientu informētība par implantu sniegtajām priekšrocībām ilgtermiņā. Tas ir mīts, ka zobu implantus izvēlas tikai gados jauni un maksātspējīgi pacienti. Tā ir komunikācija starp ārstu un pacientu. Ārsta uzdevums ir izskaidrot dažādus ārstēšanas veidus, to izmaksas, ieguvumus un zaudējumus. Tad pacients var izvēlēties sev piemērotāko variantu un ne vienmēr tas ir lētākais no piedāvātajiem.

Jaunās laboratorijas kapacitāte ļaus apkalpot visas VCA zobārstniecības un citus zobu tehniskās laboratorijas klientus, kā arī, pieaugot darbinieku skaitam, VCA ir paredzējusi iespēju kāpināt laboratorijas darba apjomus.

VCA mērķis – nodrošināt identiskus pakalpojumus visās zobārstniecībās

AS „Veselības centru apvienība” zobārstniecības sniedz plaša spektra zobārstniecības pakalpojumus sešās VCA poliklīnikās - „Aura”, „Elite”, „Pļavnieki”, „Pulss 5”, „Vesels” un „Liepājas MC”, no kurām pilnībā renovētas telpas saskaņā ar jauniem kvalitātes standartiem ir VCA poliklīnikās „Aura”, „Elite” un „Pulss 5”. „Ar katru renovētu zobārstniecību mēs tuvojamies savam mērķim visās VCA zobārstniecībās nodrošināt klientiem vienādas iespējas un komforta līmeni manipulācijām”, norāda VCA stomatoloģijas dienesta vadītāja Aiga Dauškāne. Nākošos ieguldījums šogad uzņēmums plāno veikt Liepājas MC zobārstniecībā.