<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />Dienas terapijas stacionārs

Pieteikties vizītei!

Pierakstīties elektroniski!

Pakalpojums Dienas terapijas stacionārs pieejams VCA poliklīnikās: Elite, Pļavnieki, Liepājas MC, Dinas, Aura

Dienas terapijas stacionārsDienas stacionārā pacientam izveido individuālo izmeklēšanas un ārstēšanas plānu, atbilstoši saslimšanai, kā arī nodrošina nepieciešamo ārstu-speciālistu -  kardiologa, endokrinologa, neirologa, gastroenterologa, urologa, nefrologa,  ginekologa, oftalmologa (acu ārsta), otorinolaringologa (ausu, kakla, deguna ārsta),dermatovenerologa, onkologa, ftiziopneimonologa (kurš veic arī pneimotahogrāfiju ar automātisko datoranalīzi un bronhodilatācijas testu elpošanas funkciju izvērtēšanai) konsultācijas. 

Dienas stacionārs piedāvā ātru un kvalitatīvu izmeklēšanu un ārstēšanu pacientiem ar sūdzībām par: 
galvassāpēm, sāpēm mugurā, locītavās, galvas reiboni, līdzsvara traucējumiem, nespēku, nogurumu, sliktu apetīti, svarā krišanos vai pārmērīgu svarā pieņemšanos, paaugstinātu ķermeņa temperatūru, elpas trūkumu, klepu, sāpēm krūtīs, tūskas,atmiņas un miega traucējumiem u. c. 

Dienas stacionārā pacientam nodrošinām arī  ārstēšanu: 

  • injekcijas;
  • i/v infūzijas;
  • blokādes;
  • medikamentozo terapija;
  • fizioterapijas procedūras;
  • fizikālas medicīnas procedūras;
  • ūdens procedūras.

Diagnostikai un ārstēšanai dienas stacionārā pacienti pavada tikai dienas daļu, tādējādi saglabājot  ikdienas aktivitātes mājās vai darbā.

Kompleksa pārbaude  tā ir programma mūsdienīgiem, aizņemtiem cilvēkiem, kuriem laiks ir ļoti vērtīgs un dārgs. Jebkura veselības pārbaude jums un jūsu tuviniekiem aizņems ne vairāk kā vienu lidz trīs dienas bez nepieciešamības pastāvīgi atrasties slimnīcā.

Nav jātērē laiks, meklējot nepieciešamos speciālistus un gaidot rindās. Dienas stacionārs ir pareizā izvēle, lai ātri, ērti un bez rindas noteiktu savu veselības stāvokli un atrastu vispiemērotāko ārstēšanas veidu.

PIEDĀVĀJAM KOMPLEKSU DIAGNOSTIKU, kuru izstrādājuši augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti. Ir iespēja izveidot arī individuālas pārbaudes programmas, kas piemērotas tieši jums.

Pierakstīties jau tagad!
VCA Elite
Anniņmuižas bulvāris 85, Rīga 
Stacionāra reģistratūra: 67413931, 28624536 
Tālr: 29151221, Dr. Rimma Kirejeva 
Tālr: 20022581
VCA Pļavnieki
A. Saharova iela 16, Rīga 
Stacionāra reģistratūra: 26959050 
Tālr: 28392359, Dr. Emīlija Garda
 
VCA  Aura
Nīcgales iela 5, Rīga
Tālr.: 20015889