<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=619887925301676&ev=PageView&noscript=1" />Mammogrāfija

LV | RU | EN

 

MammogrāfijaPakalpojums Mammogrāfija pieejams VCA poliklīnikās: Elite, Olvi, Pļavnieki, Pulss 5

 Mammogrāfija ir sieviešu krūšu dziedzeru rentgenoloģiska izmeklēšanas metode ar zemas intensitātes rentgena stariem. Ar tās palīdzību ir iespējams diagnosticēt dažādas izmaiņas krūšu dziedzeros, kā cistas un citus veidojumus. Palīdz atklāt krūts dziedzera vēzi agrīnā stadijā.

Ar šo metodi iespējams diagnosticēt audzējus, kad tie vēl ir nelieli un nav jūtami.Savukārt savlaicīgi diagnosticētu  krūts audzēju ārstēšana dot iespēju panākt pilnīgu  izārstēšanu.

Krūts vēža skrīnings  ar mammogrāfijas metodi sievietēm vecumā no 50 līdz 69 gadiem - reizi divos gados ietilpst arī valsts apmaksāto „Profilaktisko apskašu programmā” un ar NVD aicinājuma vēstuli tiek veikts bez maksas.

Vai mammogrāfija ir sāpīgs process?

Mammogrammas metode var radīt nekomfortablas sajūtas, jūtīgākas sievietes tās var uztvert kā nelielas sāpes. Pārbaudes laikā krūts tiek saspiesta, lai būtu iespējams uzņemt labāku rentgena attēlu. Rentgena attēla uzņemšana aizņem pāris minūtes, bet viss apmeklējums - apmēram 20 minūtes.

Vai mammogrāfija nekaitē sievietes veselībai? Izmeklējums ar mammogrāfijas metodi uzskatāms par veselībai nekaitīgu.

 

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.