{spoiler=Speciālisti}

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

 

Minča Ludmila 205 2     15.00-17.00   08.00-10.00  
Pudāne Ingūna 205 2   08.00-10.00        

 

Ārstu medicīniskā komisija

 

Ārstu komisija 205 2   08.00-10.00 15.00-17.00   08.00-10.00  

 

Dermatologs

 

Bule-Kairiša Anželika     14.00-16.00          

 

Endokrinologi

 

Daļecka Halīna 107 1   13.30-17.00        
Sokolova Jeļena 107 1 13.00-17.00     08.00-12.00    

 

Ergoterapeiti

 

Kolpakova Marina (dekrēta atvaļinājumā)

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

 

  206 2 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00  

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

 

Bogomolova Olga 207 2     07.00-08.00   07.00-08.00  

 

Fizioterapeiti

 

Kvirenko Viktorija 105 1 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  
Škutāne Alīna 105 1 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00    
Zabarovska Lilija 105 1 11.00-19.00 11.00-19.00 11.00-19.00 11.00-19.00 11.00-19.00  

 

Ginekologi

 

Lazareva Olga 111 1 pāra datumos no 8.00-14.00, nepāra datumos no 14.00-19.00

 

Hronisko obstruktīvo plaušu slimību kabinets

 

  204 2 11.00-16.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 11.00-17.00  

 

Kardiologi

 

Maskalāns Aivars 107 1 08.00-11.00 08.00-11.00   14.00-17.00    

 

Ķirurgi

 

Finogejevs Andrejs (ķirurgs - traumatologs) 102 1       15.00-16.00    
Pogorelovs Viktors 102 1   09.00-12.00        
Novikovs Nikolajs 102  1  14.00-16.00   14.00-16.00   14.00-16.00  

 

Masāžas kabinets

 

Ratnieks Igors 105 1 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00      

 

Neirologi

 

Šafranovičs Dmitrijs 102 1 16.00-18.00   16.00-18.00   16.00-18.00  

 

Oftalmologi

 

Lipinska Margarita 108 1         09.00-11.00  
Potjomkina Elvīra 108 1 10.00-13.00 15.00-17.00 12.00-16.00 10.00-13.00    

 

Otolaringologi

 

Volčeks Jurijs 102/2 1 18.00-19.00   18.00-19.00   18.00-19.00  

 

Pēdu aprūpes kabinets

 

Volkova Oksana 104 1 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  

 

Pneimonologi

 

Kolosa Nadežda 204 2 11.00-13.00   13.00-14.00   11.00-13.00  
Mitrofanova Lilita 204 2 14.00-16.00   16.00-19.00 12.00-14.00 08.00-10.00  

 

Nefrologs

 

Marija Baltace 107 1         14.00-17.00  

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

 

Karpoviča Jadviga 209 2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Nefrologs

 

Baltace Marija 107 1         14.00-17.00  

{spoiler=Diagnostika un ārstēšana}

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Centrālās laboratorijas filiāle

 

  213 2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Dienas stacionārs

 

  205 2 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  

 

Ehokardiogrāfija

 

Jakovļeva Jeļena 102/2 1 10.00-13.00 (mēneša III ned.)          
Nataļja Kakurina 102/2 1       16.30-19.00 ( I un III nedēļa)    
Tihonovs Georgijs 102/2 1         15.00-19.00  

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  106 1   12.00-13.00 12.00-13.00   10.00-11.00  

 

Endoskopija

 

Novikovs Nikolajs 110 1 07.00-08.00 14.00-15.00 07.00-08.00      
Vaivode Inta 110 1 08.30-11.00       08.30-11.00  

 

Mammogrāfija

 

Stupāns Aleksandrs 101 1 15.00-18.00 13.00-15.00 11.00-13.00 12.00-14.00 12.00-15.00  

 

Rentgenogrāfija

 

Stupāns Aleksandrs 101 1 11.00-14.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-12.00 08.00-12.00  

 

Spirogrāfija

 

  204 2     15.00-16.00      

 

Ultrasonogrāfija

 

Lavrinoviča Irēna 103 1 14.00-16.00 12.30-14.00 13.00-14.00      
Stupāns Aleksandrs 103 1 08.00-11.00 08.00-11.00 14.00-17.00 08.00-11.00 08.00-11.00  
Zdanovskis Aivars 103 1 16.00-19.00   09.00-12.00      

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

 

Aleksandrova Alla 103 1       14.00-17.00 14.00-17.00  
Sivačovs Jevģēnijs 103 1       12.00-14.00    

 

Veloergometrija (VEM)

 

Maskalāns Aivars 107 1     08.00-11.00      

{spoiler=Ģimenes ārsti}

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Dežūrārsti

 

Grigors Oļegs  205 2 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00  

 

Ģimenes ārsti (Privātprakse) 1

 

Grunda Darja 203 2 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00  
Loginova Gaļina 109 2 08.00-12.00 08.00-12.00 14.00-19.00 13.00-17.00 08.00-12.00  
Okuņeviča Zinaīda 215 2 15.00-19.00 10.00-14.00 12.00-16.00 08.00-12.00 11.00-15.00  
Škute Leonora 210 2 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
Šuhtujeva Irina 202 2 14.00-19.00 10.00-15.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00  
Trubena Vita 218 2 09.00-13.00 13.00-17.00 15.00-19.00 09.00-13.00 10.00-14.00  
Vaņuševa Tatjana 215 2 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-12.00  
Vengreviča Aelita 208 2 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00  

 

1 - privātprakses