LV | RU | EN

 

Speciālisti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

 

Minča Ludmila 205 2     15.00-17.00   08.00-10.00  
Pudāne Ingūna 205 2   08.00-10.00        

 

Ārstu medicīniskā komisija

 

Ārstu komisija 205 2   08.00-10.00 15.00-17.00   08.00-10.00  

 

Dermatologs

 

Bule-Kairiša Anželika     14.00-16.00          

 

Endokrinologi

 

Daļecka Halīna 107 1   13.30-17.00        
Sokolova Jeļena 107 1 13.00-17.00     08.00-12.00    

 

Ergoterapeiti

 

Kolpakova Marina (dekrēta atvaļinājumā)

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

 

  206 2 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00 09.00-15.00  

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

 

Bogomolova Olga 207 2     07.00-08.00   07.00-08.00  

 

Fizioterapeiti

 

Kvirenko Viktorija 105 1 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  
Škutāne Alīna 105 1 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00    
Zabarovska Lilija 105 1 11.00-19.00 11.00-19.00 11.00-19.00 11.00-19.00 11.00-19.00  

 

Ginekologi

 

Lazareva Olga 111 1 pāra datumos no 8.00-14.00, nepāra datumos no 14.00-19.00

 

Hronisko obstruktīvo plaušu slimību kabinets

 

  204 2 11.00-16.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 11.00-17.00  

 

Kardiologi

 

Maskalāns Aivars 107 1 08.00-11.00 08.00-11.00   14.00-17.00    

 

Ķirurgi

 

Finogejevs Andrejs (ķirurgs - traumatologs) 102 1       15.00-16.00    
Pogorelovs Viktors 102 1   09.00-12.00        
Novikovs Nikolajs 102  1  14.00-16.00   14.00-16.00   14.00-16.00  

 

Masāžas kabinets

 

Ratnieks Igors 105 1 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00      

 

Neirologi

 

Šafranovičs Dmitrijs 102 1 16.00-18.00   16.00-18.00   16.00-18.00  

 

Oftalmologi

 

Lipinska Margarita 108 1         09.00-11.00  
Potjomkina Elvīra 108 1 10.00-13.00 15.00-17.00 12.00-16.00 10.00-13.00    

 

Otolaringologi

 

Volčeks Jurijs 102/2 1 18.00-19.00   18.00-19.00   18.00-19.00  

 

Pēdu aprūpes kabinets

 

Volkova Oksana 104 1 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  

 

Pneimonologi

 

Kolosa Nadežda 204 2 11.00-13.00   13.00-14.00   11.00-13.00  
Mitrofanova Lilita 204 2 14.00-16.00   16.00-19.00 12.00-14.00 08.00-10.00  

 

Nefrologs

 

Marija Baltace 107 1         14.00-17.00  

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

 

Karpoviča Jadviga 209 2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Nefrologs

 

Baltace Marija 107 1         14.00-17.00  
Diagnostika un ārstēšana
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Centrālās laboratorijas filiāle

 

  213 2 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Dienas stacionārs

 

  205 2 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  

 

Ehokardiogrāfija

 

Jakovļeva Jeļena 102/2 1 10.00-13.00 (mēneša III ned.)          
Nataļja Kakurina 102/2 1       16.30-19.00 ( I un III nedēļa)    
Tihonovs Georgijs 102/2 1         15.00-19.00  

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  106 1   12.00-13.00 12.00-13.00   10.00-11.00  

 

Endoskopija

 

Novikovs Nikolajs 110 1 07.00-08.00 14.00-15.00 07.00-08.00      
Vaivode Inta 110 1 08.30-11.00       08.30-11.00  

 

Mammogrāfija

 

Stupāns Aleksandrs 101 1 15.00-18.00 13.00-15.00 11.00-13.00 12.00-14.00 12.00-15.00  

 

Rentgenogrāfija

 

Stupāns Aleksandrs 101 1 11.00-14.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-12.00 08.00-12.00  

 

Spirogrāfija

 

  204 2     15.00-16.00      

 

Ultrasonogrāfija

 

Lavrinoviča Irēna 103 1 14.00-16.00 12.30-14.00 13.00-14.00      
Stupāns Aleksandrs 103 1 08.00-11.00 08.00-11.00 14.00-17.00 08.00-11.00 08.00-11.00  
Zdanovskis Aivars 103 1 16.00-19.00   09.00-12.00      

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

 

Aleksandrova Alla 103 1       14.00-17.00 14.00-17.00  
Sivačovs Jevģēnijs 103 1       12.00-14.00    

 

Veloergometrija (VEM)

 

Maskalāns Aivars 107 1     08.00-11.00      
Ģimenes ārsti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Dežūrārsti

 

Grigors Oļegs  205 2 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00  

 

Ģimenes ārsti (Privātprakse) 1

 

Grunda Darja 203 2 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 12.00-16.00 08.00-12.00  
Loginova Gaļina 109 2 08.00-12.00 08.00-12.00 14.00-19.00 13.00-17.00 08.00-12.00  
Okuņeviča Zinaīda 215 2 15.00-19.00 10.00-14.00 12.00-16.00 08.00-12.00 11.00-15.00  
Škute Leonora 210 2 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
Šuhtujeva Irina 202 2 14.00-19.00 10.00-15.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00  
Trubena Vita 218 2 09.00-13.00 13.00-17.00 15.00-19.00 09.00-13.00 10.00-14.00  
Vaņuševa Tatjana 215 2 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-12.00  
Vengreviča Aelita 208 2 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00  

 

1 - privātprakses

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.