LV | RU | EN

 

Speciālisti
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Akupunktūras speciālists

Derovs Aleksandrs (pieteikties pa tālr. 27007907) 1 506 5 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00   10.00-14.00  

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

Kaņepāja Daina 705 7 08.30-14.00 12.00-20.00 08.30-14.00   08.30-14.30  

Ārstu medicīniskā komisija

 Kirejeva Rimma 705 7   09.00-11.00 15.00-17.00      

 

Bērnu ķirurgs

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  
Lavendelis Egīls 618 6       16.00-19.00    

 

Dermatovenerologi

Kasterova Inna 1 405 4   15.00-20.00        
Paļčihs Jegors 2 405 4 15.00-20.00   10.00-15.00 15.00-20.00    
Salaka Kristīne 2 405 4     15.00-20.00   10.00-19.00  
Semjonova Daina 405 4   09.00-14.00        

 

DEXA speciālists

Perekresta Viktorija 617 6   14.00-17.00 (katru II un IV)        

 

Endokrinologi

Care Inese 623 6   10.00-18.00 15.00-20.00 10.00-17.00 08.00-14.00  
Graudiņa Ruta 624 6 14.00-19.00 8.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00    

 

Ergoterapeiti

Bergholde Gunta     mājas aprūpe  
Kaskeviča Jeļena 422 4   18.00-20.00   18.00-20.00    
Mihailova Vineta 422 4   14.00-20.00 14.00-20.00   9.00-17.00  

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

  117 1 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00  

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

Avercevs Nikolajs 401 4 15.00-20.00       09.00-14.00  
Barbarenko Lidija 2 104B 1 13.00-18.00   08.00-13.00 08.00-13.00    
Civako Jeļena 401 4         15.00-18.00  
Jeršovs Igors 401 4   10.00-16.00   10.00-16.00    

 

Fizioterapeiti

Grinberga Karina 2 417 4 12.00-19.00 08.00-15.00 08.00-15.00 13.00-20.00 08.00-15.00  
Iudina Mairita 2 417 4 15.00-20.00   15.00-20.00 15.00-20.00    
Lubūze Liene 2 Bērna kopšanas atvaļinājumā  
Masalova Diāna 417 4 09.00-15.00 09.00-15.00  09.00-12.30 09.00-15.00    
Morozovs Dmitrijs 417 4 12.00-18.00 10.00-14.00 10.00-16.00   12.00-16.00  
Ņikuļina Karolīna 2 417 4 08.00-14.00 08.00-14.00 15.00-20.00 08.00-14.00    
Oboļeviča Svetlana 417 4 08.00-15.00 13.00-20.00   08.00-15.00 13.00-20.00  
Platova Tatjana 417 4 19.00-20.00 10.30-16.00 16.00-20.00   10.30-16.30  
Rjazanceva Kristīne 2 Bērna kopšanas atvaļinājums
Smuļko Anna 417 4    13.00-20.00   13.00-20.00 08.00-15.00  
Ušacka Jekaterina 2 Bērna kopšanas atvaļinājums

 

Gastroenterologi

Kirejeva Rimma 1 306 3   11.00-13.00 12.00-14.30 11.00-13.00    

 

Ginekologi

Baumane-Auza Dita 3 213 2     14.00-19.00 14.00-19.00    
Čēma-Ozoliņa Marina (veic arī sonohisterosalpingogrāfiju) 207 2   09.00-15.00 14.00-20.00      
Kairiša Inguna 2 207 2 13.00-19.00 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-15.00    
Kalverša Nataļja 2 213 2     09.00-13.00 09.00-13.00 15.00-18.00
(katru II un IV)
 
Piekalniete Larisa 207 2 14.00-19.00   09.00-13.00 10.00-14.00    
Vasiļjeva Jeļena 207 2         09.00-13.00  
Ž.Abramsones ārsta prakse ginekoloģijā. (Abramsone Žanete) 210 2 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-13.00    

 

Kardiologi

Jefimova Kira 619 6       08.30-13.00    
Mihailova Irina 621 6 15.00-19.00 08.30-11.00 15.00-19.00   15.00-19.00  
Vaskis Ivars 619 6 09.00-12.40 12.20-15.00 12.00-15.40 13.20-16.40 12.20-15.20 10.40-11.20

 

Ķirurgi

Derovs Aleksandrs 506 5 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00   10.00-14.00  
Gavriļins Dmitrijs (neiroķirurgs) 506 5       14.00-17.00    
Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  
Putniņa Baiba 506 5       08.30-13.00    
Ratobiļskis Valērijs 1 506 5   15.00-18.00        
Tračums Ilmārs 506 5 16.00-19.00       16.00-19.00  

 

Lāzera terapija 1

Barbarenko Lidija 2 104B 1 14.00-18.00   09.00-13.00 09.00-13.00    

 

Masāžas kabinets 1

Kārkliņa Evija 2 105 1 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30  
Ļeščova Alla 4 404 4 10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00  
Smirnova Ingrīda 2 105 1 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  

 

Nefrologs

Grigāne Anda 618 6   14.00-17.00
(Katru II un IV otrdienu)
       

 

Neiroķirurgi

Gavriļins Dmitrijs 1 506 5       14.00-17.00    

 

Neirologi

Gromakovskis Vladimirs 618 6   08.00-17.00   13.00-17.40 08.00-17.00  
Ignatjeva Jeļena 618 6       09.00-13.30    
Morlata Nataļja (neirologs-algologs) 617/618 6   14.00-17.20   14.00-17.20    
Sičko Oksana 617 6 08.00-13.00     13.00-17.40 14.00-17.40  

 

Oftalmologi

Aborinska Arnita 1 215 2 16.00-18.00          
Lietuviete Dace  215       14.00-18.00    
Pimenovs Andrejs 215 2   14.30-18.45 14.30-18.45 08.00-12.15 08.00-12.15  
Stāmere Līga 214 2 08.30-11.30 08.30-11.30 08.30-11.30   16.00-18.45  

 

Otolaringologi

Dobele Ilze 403 4       14.00-18.00    
Pakalna Ingrīda 2 403 4   14.00-18.00 09.00-14.00 9.00-13.00 09.00-14.00  
Platkova Anna 403 4           10.03-13.00
Sokolovs-Karijs Oļegs 403 4 15.30-19.30       14.30-17.15  

 

Pneimonologi

Garda Emīlija 618 4     11.00-19.00      

 

Podologi

Siliņa Alīna 313 3 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-12.00  
Zute Egita 304 3 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-16.00 08.00-17.00 08.00-17.00  

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

  318 3 08.00-16.00 08.00-18.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Psihologs

Paņkova Jeļena 104 1   12.00-17.00   14.00-19.00    

 

Rehabilitācija mājās

Vēza Monta Fizioterapeits Mājas aprūpe
Čistekova Anastasija Audiologopēds Mājas aprūpe

 

Traumatologi - ortopēdi

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  
Škavronskis Andrejs 515 5   14.00-19.00 12.00-18.00 10.00-14.00 14.00-19.00  

 

Ultrasonogrāfijas speciālists

Zdanovskis Nauris 205 2   17.00-20.00 17.00-20.00      

 

Urologi

Ivanovs Kirils 1 2 712 7     14.00-17.00      
Maļevskis Andrejs 712 7   16.00-19.00        
Siņicina Svetlana 1 712 2 7   10.00-14.00        

 

Uztura speciālisti

Kaplāne Marina 104B 1   15.00-19.00     09.00-14.00  

 

Vertebrologs

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - pieņem arī bērnus

3 - veic arī kolposkopiju

4 - pieņem arī zīdaiņus un bērnus

Diagnostika un ārstēšana
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Centrālās laboratorijas filiāle

 

Analīzes 318 3 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Datortomogrāfija

 

Bogdanova Svetlana 502 5   14.00-18.00        
Gogina Tajana 502 5   10.15-14.00        
Osipenko Romāns 502 5 08.15-14.30   08.30-10.15 1      
Serjogins Sergejs 502 5         08.15-12.15   

 

Dienas stacionārs

 

T.67413931,28624536   5 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Doplerogrāfija

 

Antoņuka Gaļina  1 218 2           10.00-14.00
(katru I,II,III)
Lukincovs Sergejs  2 218 2         16.00-20.00  
Ogorodņiks Aleksandrs 205/218 2     08.30-13.30 (218.kab)   14.00-17.00
(205.kab.)
 
Sičko Oksana  3 218 2 14.00-17.40     08.00-13.00 08.00-13.00  
Šorins Dmitrijs 2 218 2 08.00-12.20 14.00-18.20 14.00-18.20      

 

Ehokardiogrāfija

 

Ciganovs Mihails 622 6     15.00-19.00 15.00-19.00    
Mihailova Irina 622 6 08.30-14.00 11.30-19.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00  

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  217/620 2/6 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00  

 

Endoskopija

 

Krauze Armīns 712 7 08.00-13.00         08.00-14.00

 

Holtera monitorēšana

 

Vaskis Ivars 619 6 08.00-09.00 16.30-16.40 08.00-09.00 16.30-17.00 08.00-09.00 16.30-17.00 08.00-09.00 16.30-17.00 08.00-09.00 16.30-17.00  

24h asinsspiediena mērīšana

Vaskis Ivars 619 6 17.00-17.10 17.00-17.10 17.00-17.10 17.00-17.10 17.0017.10  

 

Kardiotokogrāfija

  208/213 2 09.00-13.00; 14.00-18.00 14.00-18.00 09.00-12.00 10.00-13.00; 14.00-18.00 09.00-13.00  

 

Kolonoskopija

Roderte Irita 712 7       08.20-14.20    

 

Kosmētiskais kabinets

Borisova Margarita 106 1 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-15.00
Maskalāne Juta 106 1   16.0-20.00        

 

Magnētiskā rezonanse 1

 

Magnētiskā rezonanse Sētas māja 1         08.30-16.00  
Osipenko Romāns Sētas māja 1 15.00-18.30 (katru II un IV)   10.30-18.00   12.30-18.00  
Platkājis Ardis Sētas māja 1   14.00-20.00        
Pūpols Jānis Sētas māja 1       09.00-17.00  12.30-18.00 (katru II un IV)  
Serjogins Sergejs Sētas māja 1 15.00-18.00 4 (Katru I un III)          

 

Mammogrāfija

Bogdanova Svetlana 520 5 14.00-20.00       15.00-19.00  

 

Neirosonoloģiska izmeklēšana

Ogorodņiks Aleksandrs 205/218 7     08.00-14.00   14.00-17.00
(205.kab.)
 
Sičko Oksana  3 218 7 13.40-17.20     08.00-13.00 08.00-13.00  

 

Osteodensitometrija (DEXA)

  501 5 08.15-13.45  11.00-15.00   17.15-19.00    

 

Rentgenogrāfija

  518 5 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-20.00  

 

Spirogrāfija

  618 6     11.00-19.00      

 

Ultrasonogrāfija

Gogina Tajana 5 203 2 08.00-14.00 08.00-14.00 14.00-20.00 13.15-15.00 09.00-13.00  
Ivanovs Kirils (uroloģija) 1 6 712 7     18.00-20.00      
Krivicka Irina 5 205 2   07.45-14.00 07.45-14.00 07.45-12.00    
Šalajevs Vladimirs  5 203 2     08.30-13.00 08.30-13.00 14.00-18.00  
Zdanovskis Nauris 205 2   17.00-20.00 17.00-20.00      

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

Krivicka Irina (krūšu dziedzeri) 205 2 08.00-13.00          
Ozoliņa Ramona 212 2   14.00-19.00     09.00-13.00  
Vasiļjeva Jeļena 212 2 14.00-20.00 08.00-13.00 14.00-20.00 08.00-13.00    

 

Veloergometrija (VEM)

 

Jefimova Kira 625 6 09.00-13.00     13.30-15.00    
Vaskis Ivars 625 6 13.00-15.20  09.00-12.00 09.00-12.00 09.20-13.00 09.00-12.00  

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - roku un kāju asinsvadi

3 - galvas un kakla asinsvadi

4 - katra mēneša 1. un 3. otrdienā

5 - vēdera dobuma, nieru,urīnceļu, prostatas,vairogdziedzera USG

6 - Transrektāla prostatas USG

 
Ģimenes ārsti
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Dežūrārsti

 

Bubņenkova Lidija 306 3 15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
08.00-15.00
Lukoviča Irina 306 3 15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
08.00-15.00
Pupkeviča Irina 306 3 15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
08.00-15.00

 

Ģimenes ārstu prakses

 

Agarelovs Vadims 321 3 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00  
Bordovskis Jurijs 312 3 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00  
Burlaks Ingars 410 4 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-12.00 15.00-20.00 08.00-13.00  
Hudina Vera 415 4 11.00-15.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
Kaļinkina Galija 627 6 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 12.00-17.00  
Kārkliņa Indra 406 4 08.00-12.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 07.00-12.00  
Kraule Anna 320 3 08.30-12.30 08.30-12.30 08.00-12.30 15.00-19.00 08.30-12.30  
Krūmiņa Edīte 314 3 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
Latiševa Tamāra 326 3 08.00-13.00 15.00-19.00 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00  
Leite Anžela 310 3 09.00-13.00 10.00-14.00 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Matuševica Andra 412 3 14.00-19.00 08.00-13.00 1 09.00-14.00 13.20-18.00 08.00-13.00  
Mežals Ainārs 323 3 14.00-19.00 09.00-14.00 14.00-20.00 08.00-13.00 14.00-19.00  
Pundane Ludmila 302 3 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
Timčenko Ilona 324 3 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-14.00 15.00-20.00 08.00-14.00  
Zvirbule Lidija 307 3 09.15-13.30 12.00-17.00 1 14.15-18.00 09.15-13.30 09.15-13.30  

 

Primārās aprūpes ārsti - internisti

 

Ivasyutin Yaroslav
(Aizvieto Laura Veide)
416 4 10.00-14.00 15.00-19.00 09.00-13.00 13.00-17.00 08.00-12.00  
Pavlova Ludmila 413 4 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-12.00  
Saikova Alla 408 4 14.00-19.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 14.00-18.00  

 

1 - bērnu diena

Atveseļošanās centrs
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Atveseļošanas centrs 1

 

Ūdensdziedniecība   1 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-15.00

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод1
Неверный ввод2
Неверный ввод3
Неверный ввод4
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод7
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.