{spoiler=Speciālisti}

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Akupunktūras speciālists

Derovs Aleksandrs (pieteikties pa tālr. 27007907) 1 506 5 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00   10.00-14.00  

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

Kaņepāja Daina 705 7 08.30-14.00 12.00-20.00 08.30-14.00   08.30-14.30  

Ārstu medicīniskā komisija

 Kirejeva Rimma 705 7   09.00-11.00 15.00-17.00      

 

Bērnu ķirurgs

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  
Lavendelis Egīls 618 6       16.00-19.00    

 

Dermatovenerologi

Kasterova Inna 1 405 4   15.00-20.00        
Paļčihs Jegors 2 405 4 15.00-20.00   10.00-15.00 15.00-20.00    
Salaka Kristīne 2 405 4     15.00-20.00   10.00-19.00  
Semjonova Daina 405 4   09.00-14.00        

 

DEXA speciālists

Perekresta Viktorija 617 6   14.00-17.00 (katru II un IV)        

 

Endokrinologi

Care Inese 623 6   10.00-18.00 15.00-20.00 10.00-17.00 08.00-14.00  
Graudiņa Ruta 624 6 14.00-19.00 8.00-14.00 09.00-14.00 09.00-14.00    

 

Ergoterapeiti

Bergholde Gunta     mājas aprūpe  
Kaskeviča Jeļena 422 4   18.00-20.00   18.00-20.00    
Mihailova Vineta 422 4   14.00-20.00 14.00-20.00   9.00-17.00  

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

  117 1 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00  

 

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti

Avercevs Nikolajs 401 4 15.00-20.00       09.00-14.00  
Barbarenko Lidija 2 104B 1 13.00-18.00   08.00-13.00 08.00-13.00    
Civako Jeļena 401 4         15.00-18.00  
Jeršovs Igors 401 4   10.00-16.00   10.00-16.00    

 

Fizioterapeiti

Grinberga Karina 2 417 4 12.00-19.00 08.00-15.00 08.00-15.00 13.00-20.00 08.00-15.00  
Iudina Mairita 2 417 4 15.00-20.00   15.00-20.00 15.00-20.00    
Lubūze Liene 2 Bērna kopšanas atvaļinājumā  
Masalova Diāna 417 4 09.00-15.00 09.00-15.00  09.00-12.30 09.00-15.00    
Morozovs Dmitrijs 417 4 12.00-18.00 10.00-14.00 10.00-16.00   12.00-16.00  
Ņikuļina Karolīna 2 417 4 08.00-14.00 08.00-14.00 15.00-20.00 08.00-14.00    
Oboļeviča Svetlana 417 4 08.00-15.00 13.00-20.00   08.00-15.00 13.00-20.00  
Platova Tatjana 417 4 19.00-20.00 10.30-16.00 16.00-20.00   10.30-16.30  
Rjazanceva Kristīne 2 Bērna kopšanas atvaļinājums
Smuļko Anna 417 4    13.00-20.00   13.00-20.00 08.00-15.00  
Ušacka Jekaterina 2 Bērna kopšanas atvaļinājums

 

Gastroenterologi

Kirejeva Rimma 1 306 3   11.00-13.00 12.00-14.30 11.00-13.00    

 

Ginekologi

Baumane-Auza Dita 3 213 2     14.00-19.00 14.00-19.00    
Čēma-Ozoliņa Marina (veic arī sonohisterosalpingogrāfiju) 207 2   09.00-15.00 14.00-20.00      
Kairiša Inguna 2 207 2 13.00-19.00 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-15.00    
Kalverša Nataļja 2 213 2     09.00-13.00 09.00-13.00 15.00-18.00
(katru II un IV)
 
Piekalniete Larisa 207 2 14.00-19.00   09.00-13.00 10.00-14.00    
Vasiļjeva Jeļena 207 2         09.00-13.00  
Ž.Abramsones ārsta prakse ginekoloģijā. (Abramsone Žanete) 210 2 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-13.00    

 

Kardiologi

Jefimova Kira 619 6       08.30-13.00    
Mihailova Irina 621 6 15.00-19.00 08.30-11.00 15.00-19.00   15.00-19.00  
Vaskis Ivars 619 6 09.00-12.40 12.20-15.00 12.00-15.40 13.20-16.40 12.20-15.20 10.40-11.20

 

Ķirurgi

Derovs Aleksandrs 506 5 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00   10.00-14.00  
Gavriļins Dmitrijs (neiroķirurgs) 506 5       14.00-17.00    
Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  
Putniņa Baiba 506 5       08.30-13.00    
Ratobiļskis Valērijs 1 506 5   15.00-18.00        
Tračums Ilmārs 506 5 16.00-19.00       16.00-19.00  

 

Lāzera terapija 1

Barbarenko Lidija 2 104B 1 14.00-18.00   09.00-13.00 09.00-13.00    

 

Masāžas kabinets 1

Kārkliņa Evija 2 105 1 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30 16.00-20.30  
Ļeščova Alla 4 404 4 10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00 10.00-17.00  
Smirnova Ingrīda 2 105 1 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00  

 

Nefrologs

Grigāne Anda 618 6   14.00-17.00
(Katru II un IV otrdienu)
       

 

Neiroķirurgi

Gavriļins Dmitrijs 1 506 5       14.00-17.00    

 

Neirologi

Gromakovskis Vladimirs 618 6   08.00-17.00   13.00-17.40 08.00-17.00  
Ignatjeva Jeļena 618 6       09.00-13.30    
Morlata Nataļja (neirologs-algologs) 617/618 6   14.00-17.20   14.00-17.20    
Sičko Oksana 617 6 08.00-13.00     13.00-17.40 14.00-17.40  

 

Oftalmologi

Aborinska Arnita 1 215 2 16.00-18.00          
Lietuviete Dace  215       14.00-18.00    
Pimenovs Andrejs 215 2   14.30-18.45 14.30-18.45 08.00-12.15 08.00-12.15  
Stāmere Līga 214 2 08.30-11.30 08.30-11.30 08.30-11.30   16.00-18.45  

 

Otolaringologi

Dobele Ilze 403 4       14.00-18.00    
Pakalna Ingrīda 2 403 4   14.00-18.00 09.00-14.00 9.00-13.00 09.00-14.00  
Platkova Anna 403 4           10.03-13.00
Sokolovs-Karijs Oļegs 403 4 15.30-19.30       14.30-17.15  

 

Pneimonologi

Garda Emīlija 618 4     11.00-19.00      

 

Podologi

Siliņa Alīna 313 3 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-12.00  
Zute Egita 304 3 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-16.00 08.00-17.00 08.00-17.00  

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

  318 3 08.00-16.00 08.00-18.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Psihologs

Paņkova Jeļena 104 1   12.00-17.00   14.00-19.00    

 

Rehabilitācija mājās

Vēza Monta Fizioterapeits Mājas aprūpe
Čistekova Anastasija Audiologopēds Mājas aprūpe

 

Traumatologi - ortopēdi

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  
Škavronskis Andrejs 515 5   14.00-19.00 12.00-18.00 10.00-14.00 14.00-19.00  

 

Ultrasonogrāfijas speciālists

Zdanovskis Nauris 205 2   17.00-20.00 17.00-20.00      

 

Urologi

Ivanovs Kirils 1 2 712 7     14.00-17.00      
Maļevskis Andrejs 712 7   16.00-19.00        
Siņicina Svetlana 1 712 2 7   10.00-14.00        

 

Uztura speciālisti

Kaplāne Marina 104B 1   15.00-19.00     09.00-14.00  

 

Vertebrologs

Kirejevs Dmitrijs 2 515 5 15.30-19.30       08.30-13.00  

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - pieņem arī bērnus

3 - veic arī kolposkopiju

4 - pieņem arī zīdaiņus un bērnus

{spoiler=Diagnostika un ārstēšana}

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Centrālās laboratorijas filiāle

 

Analīzes 318 3 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Datortomogrāfija

 

Bogdanova Svetlana 502 5   14.00-18.00        
Gogina Tajana 502 5   10.15-14.00        
Osipenko Romāns 502 5 08.15-14.30   08.30-10.15 1      
Serjogins Sergejs 502 5         08.15-12.15   

 

Dienas stacionārs

 

T.67413931,28624536   5 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00  

 

Doplerogrāfija

 

Antoņuka Gaļina  1 218 2           10.00-14.00
(katru I,II,III)
Lukincovs Sergejs  2 218 2         16.00-20.00  
Ogorodņiks Aleksandrs 205/218 2     08.30-13.30 (218.kab)   14.00-17.00
(205.kab.)
 
Sičko Oksana  3 218 2 14.00-17.40     08.00-13.00 08.00-13.00  
Šorins Dmitrijs 2 218 2 08.00-12.20 14.00-18.20 14.00-18.20      

 

Ehokardiogrāfija

 

Ciganovs Mihails 622 6     15.00-19.00 15.00-19.00    
Mihailova Irina 622 6 08.30-14.00 11.30-19.00 08.30-14.00 08.30-14.00 08.30-14.00  

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  217/620 2/6 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00  

 

Endoskopija

 

Krauze Armīns 712 7 08.00-13.00         08.00-14.00

 

Holtera monitorēšana

 

Vaskis Ivars 619 6 08.00-09.00 16.30-16.40 08.00-09.00 16.30-17.00 08.00-09.00 16.30-17.00 08.00-09.00 16.30-17.00 08.00-09.00 16.30-17.00  

24h asinsspiediena mērīšana

Vaskis Ivars 619 6 17.00-17.10 17.00-17.10 17.00-17.10 17.00-17.10 17.0017.10  

 

Kardiotokogrāfija

  208/213 2 09.00-13.00; 14.00-18.00 14.00-18.00 09.00-12.00 10.00-13.00; 14.00-18.00 09.00-13.00  

 

Kolonoskopija

Roderte Irita 712 7       08.20-14.20    

 

Kosmētiskais kabinets

Borisova Margarita 106 1 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-15.00
Maskalāne Juta 106 1   16.0-20.00        

 

Magnētiskā rezonanse 1

 

Magnētiskā rezonanse Sētas māja 1         08.30-16.00  
Osipenko Romāns Sētas māja 1 15.00-18.30 (katru II un IV)   10.30-18.00   12.30-18.00  
Platkājis Ardis Sētas māja 1   14.00-20.00        
Pūpols Jānis Sētas māja 1       09.00-17.00  12.30-18.00 (katru II un IV)  
Serjogins Sergejs Sētas māja 1 15.00-18.00 4 (Katru I un III)          

 

Mammogrāfija

Bogdanova Svetlana 520 5 14.00-20.00       15.00-19.00  

 

Neirosonoloģiska izmeklēšana

Ogorodņiks Aleksandrs 205/218 7     08.00-14.00   14.00-17.00
(205.kab.)
 
Sičko Oksana  3 218 7 13.40-17.20     08.00-13.00 08.00-13.00  

 

Osteodensitometrija (DEXA)

  501 5 08.15-13.45  11.00-15.00   17.15-19.00    

 

Rentgenogrāfija

  518 5 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-19.00 08.15-20.00  

 

Spirogrāfija

  618 6     11.00-19.00      

 

Ultrasonogrāfija

Gogina Tajana 5 203 2 08.00-14.00 08.00-14.00 14.00-20.00 13.15-15.00 09.00-13.00  
Ivanovs Kirils (uroloģija) 1 6 712 7     18.00-20.00      
Krivicka Irina 5 205 2   07.45-14.00 07.45-14.00 07.45-12.00    
Šalajevs Vladimirs  5 203 2     08.30-13.00 08.30-13.00 14.00-18.00  
Zdanovskis Nauris 205 2   17.00-20.00 17.00-20.00      

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

Krivicka Irina (krūšu dziedzeri) 205 2 08.00-13.00          
Ozoliņa Ramona 212 2   14.00-19.00     09.00-13.00  
Vasiļjeva Jeļena 212 2 14.00-20.00 08.00-13.00 14.00-20.00 08.00-13.00    

 

Veloergometrija (VEM)

 

Jefimova Kira 625 6 09.00-13.00     13.30-15.00    
Vaskis Ivars 625 6 13.00-15.20  09.00-12.00 09.00-12.00 09.20-13.00 09.00-12.00  

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - roku un kāju asinsvadi

3 - galvas un kakla asinsvadi

4 - katra mēneša 1. un 3. otrdienā

5 - vēdera dobuma, nieru,urīnceļu, prostatas,vairogdziedzera USG

6 - Transrektāla prostatas USG

 

{spoiler=Ģimenes ārsti}

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Dežūrārsti

 

Bubņenkova Lidija 306 3 15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
08.00-15.00
Lukoviča Irina 306 3 15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
08.00-15.00
Pupkeviča Irina 306 3 15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
15.00-20.00
20.00-21.00 (mājas vizītes)
08.00-15.00

 

Ģimenes ārstu prakses

 

Agarelovs Vadims 321 3 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00  
Bordovskis Jurijs 312 3 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00  
Burlaks Ingars 410 4 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-12.00 15.00-20.00 08.00-13.00  
Hudina Vera 415 4 11.00-15.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00  
Kaļinkina Galija 627 6 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 12.00-17.00  
Kārkliņa Indra 406 4 08.00-12.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 07.00-12.00  
Kraule Anna 320 3 08.30-12.30 08.30-12.30 08.00-12.30 15.00-19.00 08.30-12.30  
Krūmiņa Edīte 314 3 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
Latiševa Tamāra 326 3 08.00-13.00 15.00-19.00 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00  
Leite Anžela 310 3 09.00-13.00 10.00-14.00 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00  
Matuševica Andra 412 3 14.00-19.00 08.00-13.00 1 09.00-14.00 13.20-18.00 08.00-13.00  
Mežals Ainārs 323 3 14.00-19.00 09.00-14.00 14.00-20.00 08.00-13.00 14.00-19.00  
Pundane Ludmila 302 3 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00  
Timčenko Ilona 324 3 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-14.00 15.00-20.00 08.00-14.00  
Zvirbule Lidija 307 3 09.15-13.30 12.00-17.00 1 14.15-18.00 09.15-13.30 09.15-13.30  

 

Primārās aprūpes ārsti - internisti

 

Ivasyutin Yaroslav
(Aizvieto Laura Veide)
416 4 10.00-14.00 15.00-19.00 09.00-13.00 13.00-17.00 08.00-12.00  
Pavlova Ludmila 413 4 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-12.00  
Saikova Alla 408 4 14.00-19.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 14.00-18.00  

 

1 - bērnu diena

{spoiler=Atveseļošanās centrs}

Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se

 

Atveseļošanas centrs 1

 

Ūdensdziedniecība   1 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-21.00 09.00-15.00

 

1 - tikai maksas pakalpojumi