LV | RU | EN

 

 

SpeciālistiDiagnostikaĢimenes ārsti
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Arodveselības un arodslimību ārsti
Džeriņa Diāna 206 2 15.00-16.00 15.00-16.00
Savicka Gaļina 206 2 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00
Ārstu medicīniskā komisija
Ārstu medicīniskā komisija 206 2 08.00-16.00 09.00-17.00 08.00-16.00 09.00-17.00 08.00-16.00
Dermatologs
Bule-Kairiša Anželika 103 1 10.30-13.30 14.00-16.00
Endokrinologs
Šidlovska Nataļja 109 1 09.00-11.00
Fizikālās medicīnas kabinets
108 1 08.30-16.30 08.30-16.30 08.30-16.30 08.30-16.30 08.30-16.30
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts
Sviridova Gaļina 108 1 15.00-16.00
Fizioterapeits
Afanasjeva Anastasija (mājas aprūpe) 105 1 16.15-19.00 16.15-19.00 16.15-19.00 16.15-19.00 16.15-19.00
Ginekologs
Kuzina Gaļina 203 2 16.15-19.00 16.15-19.00
Krumpāne Anna 203 2 10.00-11.00
Kaļina Larisa 203 2 11.00-17.00 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 14.00-17.00
Kardiologi
16.15-19.00 16.15-19.00
Dirmans Igors 109 1
Malnača Aija 109 1 13.00-18.00 09.30-14.00 09.30-14.00 09.30-14.00
Ķirurgi
Jefremkins Aleksejs 103 1 16.30-17.30
Pogorelovs Viktors 103 1 11.30-13.00 16.15-18.00
Pupkevičs Andrejs 103 1 15.00-17.30
Neirologs
Dirmans Arturs 109 1 16.15-19.00 16.15-19.00
Oftalmologs
Bodina Olga 204 2 08.00-12.00 13.00-17.00 08.00-12.00
Otolaringologs
Sunītis Gernots 210 2 09.00-12.00 09.00-15.00 09.00-12.00
Procedūru un vakcinācijas kabinets
Ivanova Zoja 104 1 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
Urologs
Latugovskis Jevgenijs 204 2 16.15-19.00 14.00-16.00
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Centrālās laboratorijas filiāle
213 1 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
Dienas stacionārs
Valoviča Raja 205 2 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00
Titoviča Gaļina 205 2 14.30-17.30 14.30-18.00 14.30-18.00 14.30-18.00 14.30-18.00
Elektrokardiogrāfija (EKG)
Malnača Aija 109 1 14.30-14.40 12.30-12.40 12.30-12.40 12.30-12.40
Holtera monitorings
Malnača Aija 109 1 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00
Rentgenogrāfija
Locika Albīna 109 1 08.00-13.00 12.30-17.30 08.00-13.00 12.00-17.00 08.00-13.00
Spirogrāfija
206 2 08.00-16.00 11.00-17.30 08.00-16.00 11.00-17.20 08.00-16.00
Ultrasonogrāfija
Stupāns Aleksandrs 212 2 08.00-11.00
Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Kaļina Larisa 212 2 15.30-17.00 14.00-15.00 14.00-15.00 10.00-11.00 12.00-14.00
Krimāne Marina 212 2 14.00-19.00
Krumpāne Anna 212 2 10.30-12.00 (pārās nedeļas) 08.00-12.00
Sivačovs Jevģenijs 212 2 11.00-14.00
(pārās nedeļas)
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Ģimenes ārsti
Jemeljanova Ludmīla 105 1 8.00-13.00 14.00-19.00 08.00-12.00 14.00-19.00 8.00-13.00
Muromceva Tatjana 207 2 8.00-13.00 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00 8.00-13.00
Savicka Gaļina 106 1 8.00-13.00 15.00-19.00 15.00-19.00 03.00-17.00 8.00-12.00

Vai varam Jums palīdzēt?

Uzrakstiet un mēs sazināsimies ar Jums.

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

Яндекс.Метрика

2016 vca.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.